ועדת הכספים דנה על הקריסה במירון

ועדת הכספים בעניין קריסת התחבורה הציבורית למירון במהלך ההילולה בחודש שעבר, הח"כים קראו להוציא אל הפועל באופן מיידי את תכנית ועדת ויזניצר לפיתוח כבישי הגישה

ח"כ גפני כינס את ועדת הכספים בעניין קריסת התחבורה הציבורית למירון במהלך ההילולה בחודש שעבר ואמר

"בכל שנה מגיעים כ- 1.2 מיליון מבקרים לקבר רשב"י, ובכל שנה לקראת ההילולא במירון, יש כמה שרים שכל אחד מהם מעביר איזה 4 מיליון ₪, 1.5 מיליון ₪ וכיוצ"ב, סכומים קטנים שאין בהם כדי לפתור את הבעיות באתר ובסביבתו, וכל זאת על-מנת לרצות ולהשתיק את חברי הכנסת החרדים ואז אולי יש איזו כתבה מחמיאה כזו או אחרת, אך פתרון אין. ואם כך הדבר ואין כוונה לשנות את המציאות הזו, אזי שתבוא הממשלה ותגיד שאין לה כוונה לפתור את הבעיה ורק זורקת כל פעם כמה מיליוני שקלים בודדים על-מנת שחברי הכנסת יתקוטטו ביניהם על הקרדיט. אבל בפועל דבר לא ישתנה".

ח"כ אורי מקלב התייחס בועדת הכספים על המשבר במירון ואמר כי "צריך להתנתק מיישוב מירון, החיבור הזה מייצר רק בעיות, משקעים מליונים על פתרונות לא אפקטיביים".

גם חבר הכנסת מוזס שידוע בדאגתו הרבה למירון התבטא בעניין ואמר בועדת כספים "חובה להוציא אל הפועל באופן מיידי את תכנית ועדת ויזניצר לפיתוח כבישי הגישה למירון, על האזור להקצות המשאבים המתאימים, תכנית זו יחד עם פיתוח הרכבת למירון, יתנו את המענה הנדרש.

בראיון לרדיו "קול ברמה" הגיב היום יו"ר היישוב מירון מרדכי הלפרין לדבריו של ח"כ גפני "מה הוא עשה למען מירון ב -25 שנים האחרונות? לא יודע מי מפחד ממני, מה שעשיתי למען מירון עוד יילמד בספרי ההיסטוריה, מי שאומר שלא קידמתי כלום אני יטפל בו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.