ועדת הרבנים לענייני טשטושים • בקליינע

השבוע במדור הפפראצ'י של אתר קוקר: שבוע סוער ברשת • "הקפידא" של רב הטוויטר • קרב הציוצים • העיתונאים שנסעו לחו"ל • אירוסי העיתונאי הרווק • בהלה ב443 {אל תפספסו!}

שבוע סוער ומתוח על יושבי הקרנות בטווויטר, לא ברור האם עודף ריבת הסופגניות תרמו והשפיעו לתזזית או חגיגות ה-1000 של עיתון 'הפלס' פלוס שינוי מזג האוויר התכופים עם רצף שערוריות בלתי נתפסות שהתסיסו את החברים ברשת.

שוברים שתיקה: שני כוכבי הטוויטר ירח טוקר ואיציק סודרי מתמודדים על תפקיד הנכסף של רב הטווויטר, השניים שנוהגים לצייץ ולברבר על כל פיפס קטן  נאבקים ראש בראש  על הבחירות לרבנות בטוויטר.

ירח טוקר השיק קמפיין חסר תקדים וגייס למערכה את גדולי הדור ואף ירד לפסים אישים: "אני נגד קמפיין נגטיבי, ובכל זאת בשיעור הגמרא האחרון אצל "סודרי הביא לנו קנאביס. אם צריך, נביא תיעוד. רבנות היא לא למסוממים"!, צייץ. ירח.

ירח ויגש

הצייצן מגבעת שמואל, הגיב בקרב לכבוש את רבנות הטוויטר. סודרי ניסה להוציא שוב את השד העדתי מהבקבוק , וכך לאחר מותחן דרמטי סודרי הוכתר באופן רשמי לרב הטוויטר, ירח טוקר התקשר לברכו.

בקליינע מפרגן לסודרי ומאחל לירח שיצליח להיחלץ מהפקקים ברמות ויתגבר על פרצי זעם כנגד ג'ודי וסמוטריץ' .

 

ירח ויגש סדורי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם כבר בג'ודי עסקינן, בקרב הסלבס' מייחסים למעומד לרבנות הטוויטר אגדות ומופתים שלא מביישים את הרבי מזלטשטוב, היה זה לפני כחודש כאשר ג'ודי עלבה קשות בדובר הנמרץ של גפני.

ירח שלמד דבר או שניים  בסיפורי 'הנודע ביהודה' שתק והבליג. לא חלפו חודשים והדס שטייף (כוכבת פרשיית מודיעין עילית) עברה להתעסק במגרש של סטיב והמלון.  נוירא נוראות.

 

זל

 

מיום שישי בבוקר החלה מתקפת ציוצים של הכתבים החרדים שיצאו להגנת הפורשים, בקליינע שהעז לצייץ בדף הטוויטר על המניע של המצייצים הותקף בשורה של ציוצים של הכתבים החרדים שעלבו בכותב השורות על עיוות שמו של התחקירן שדומה לשמו של בכיר בשב"כ , שחר או יוסי? , כנראה שהשב"כ באמת צריך אחת ולתמיד להתערב במניעים המסחריים שעומדים מאחורי הציוצים.

התחקירן שחר גינוסר התראיין בקבוצות הווטסאפ 'מרכז התקשורת' שם  הביע תמיהה על המתקפה של אותם צייצנים שיצאו להגנת פרוש וטען שפרוש לא צריך להיות מודאג למרות שהגיש את המסמכים למשטרה .

קרב עקיצות בטווויטר בין העיתונאים החרדים, שלומי קוק ושמעון ברייטקופף שהגיב לציוץ של הראשון על מידת העשירות וכתב לו  "זוכר אותך לפני שהתעשרת היית אותו דבר בדיוק". קוק לא נותר חייב וצייץ  "כי אתה תמיד תהיה נורמלי כי לעולם לא תהיה עשיר, קוק עצמו התהדר בהדלקת נרות חנוכה עם קארין אלהרר". (ההיא שהתכתשה עם חזן).

 

שבוע סוער עבר על ועדת הרבנים לענייני טשטושים של אתר קוקר שישבו שעות רבות על המדוכה ולבסוף החליטו לסמן בריבוע את פניה של כוכבת הריאליטי לשעבר  'עדן הראל', התגובה לפרובוקציה לא איחרה לבוא ואתרי הברנז'ה של' וואלה' 'ומאקו' פרסמו בהרחבה על המהלך הדרמטי של האתר החרדי הדינמי.

בקליינע שעסוק בהתייעצות כבדת משקל בתמונה אחרת כבר קיבל  על הדרך הצעה לחברות קבע במשמרת קודש מפורסמת בפאתי בני ברק.

עדן מטושטש

סגן ראש עיריית ירושלים יוסי דייטש הנמנה על סיעת שלומי אמונים החליט השבוע לפרסם ביום חתונת בנו, הודעה על שמחת החתונה בשני היומונים- המודיע והמבשר. נקווה שהפטרון פרוש לא יכעס.

resized_DSC_3237 (1)

עורך עיתון בקהילה אברהם דב גרינבוים נצפה בשבוע האחרון כשהוא משוטט ברחובות ניו יורק שבארה"ב.

לא רק גרינבוים בארה"ב, גם הכתב ישראל כהן. כהן נסע לחתונת חסידות באבוב 45. מזל טוב.

יומיים לפני שנטש לאנחות את האדמו"ר מזלאטשוב, יחצ"ן החסידות נצפה כשהוא צועד ברח׳ הרב שך בבני ברק ופוגש את הח״כ הערבי עיסאווי פריג' ממרצ שהגיע לשכנע רבנים לתמוך בחוק מינוי נשים ל׳קאדים׳.

ישראל ויגש

לאחר התחבטויות עם חבירו לפייסבוק, קיבל איש השיווק והפרסום נתי גמליאל את המלצת בקליינע ונסע לבלות בפראג.

מני קרויס מ'הנייעס' טס שוב לרבי נחמן מברסלב והשתטח על קברו  של הצדיק.

קרויס ויגש

שמחה במשפחה: מפנקסי השדכניות נמחקו כבאחת שמו של הרווק המבוקש ביותר באיזור גאולה. כתב עיתון משפחה שלומי גיל שהתארס בליל יום רביעי. הכלה המאושרת מביתר עילית. מתגוררת שני בניינים בסמיכות לעיתון המבשר. עורכי משפחה אל דאגה. אין חשש לנטישה של גיל לטובת המבשר.

 

בקריאת התנאים כובד רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ שמן הסתם יוזמן גם לחתונה המתוקשרת יחד עם קמב"ץ העדה החרדית יואליש קרויס.

 

גיל ויגש שלו

 

בשמחות: השר אריה מכלוף דרעי יחתן בחודש הקרוב את בתו, לרגל החתונה המתוקשרת בשב"כ נערכים ביתר שאת לקראת הגעתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, וכבר דאגו לנטרל את בני המיעוטים ממתחם אולם האירועים. שאלת מיליון הדולר שנותרה, האם יוזמן רבה של ירושלים לחתונה.

מזל טוב לחבר מועצת עיריית ירושלים יעקב הלפרין להולדת הנכדה בשעטו"מ.

תנחומים לחבר עיריית בני ברק שמחה שטיצברג על פטירת אם המשפחה.

העם איתנו: יעל מזרחי קיבלה פינה חדשה בתכנית  החדשה ב'קול ברמה' עם יקי אדמקר ודודי שמוונפלד בוגרי מפלגת יח"ד.

לנעשה בספרא: מנהל תוכנית אקדמיה לחרדים בג'וינט ישראל והשדולה לשילוב חרדים בתעסוקה ישראל אוזן בסיור לימודי בתוואי הקו המהיר ירושלים תל אביב.

ספרא

ספרא 2

יהודה ארנד בהדלקת נרות חנוכה של חסידי חב"ד במרכז המסחרי ברמת אשכול.

חבר מועצת עיריית ירושלים יצחק פינדרוס נצפה השבוע מסייר בגני המשחקים בירושלים ודואג לטובת התושבים.

פינדרוטס ויגש

חבר מועצת עיריית ירושלים משה ליאון כובד השבוע בהדלקת נרות חנוכה באחד מבתי הכנסת אליהם הוזמן.

ליאון ויגש

סגן ראש העיר ישראל קלרמן נפגש השבוע עם אחד הלוחמים הגדולים בעניין הר הזיתים חיים מילר ושמע ממנו תובנות על הנעשה.

קלרמן ויגש

לאחר שהשרה גילה גמליאל ביקרה ללא כיסוי ראש בבעלזא, התעוררה סערה רבתית ברשת, הדובר של הח"כ הבעלזאי יצא נחרצות כנגד הח"כ וכתב שהזמנתה להיכל החסידות אינה על דעתו.

גמליאל ויגש

יום שישי: שעה לפני שבת בקליינע תקוע בפקק בלתי נגמר בכביש 443 מד הדלק הצביע כי עוד מעט בקליינע יתקע לצד חבריו של אוהד חמו ופארוות נסאר מבית סירא. בין הסמסים הבהולים של ביכלר שבישר לאומה על מאות חרדים התקועים בכביש  לבין חזיונות מבהילים על בקבוקי תבערה ואבנים שיושלכו אל מורד הכביש, בקליינע סר לתחנת הדלק השוממה וניגש ברעד אל חטיב ומילא את מצבור הדלק, עשרות חיילים שעמדו בתחנה עם נשקים שלופים הורידו את מפלס הלחץ בטויוטה קורלה 2003 ולבני המשפחה ומאות החרדים שתקועים בפקקים, שבת שלום .

גם  הצפירה המלמדת על כניסת השבת לא הצליחה לעצור את מבול הקרדיטים לשיחה הבהולה שנערכה עם ראש מערך נת"צ הפקקים בכבישי העורק לירושלים, אפשטיין מהפלג ליצמן ומקלב חלקו בו.

סאגת זרקי ועורך הדין אוסדיטשר הגיעה לסיומה בבית משפט השלום בתל אביב. לאחר תביעה נגד זרקי בעקבות הפרסומים כנגד עורך הדין קבע השופט כי המוהל המפורסם יזרוק את כל הפרסומים הפוגעניים כלפיו, ויתחייב שלא לפרסם דבר.

כוכב הפייסבוק שמוליק אברהם ערך לידידיה מאיר היכרות קצרה במאה שערים.

שמוליק אברהם ויגש

איש העולם הגדול והבורר של המוזיקה החסידית ישי לפידות יצא לטיסת לילה בקוקפיט עם אחד בשם "בנצי"

לפידות ויגש

המפיק דוד פדידה ממשיך 'לחגוג ' בפריז את זכייתו הצפויה של ילד הפלא עוזיה צדוק בכוכב הבא. ואגב, גם ראש הממשלה והנשיא בחרו בשיר הלילה בערוץ 2 את השיר של ילד הפלא .

פדידיה ויגש

שבת שלום.

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.