ועידת המנהלים של ש"ס בניר עציון (תמונות)

ועידת המנהלים השנתית של רשת החינוך בני יוסף בניהולו של חיים ביטון נפתחה הבוקר בניר עציון במעמד חברי מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני, הגר"ר אלבז, הגר"ד יוסף יו"ר ההנהלה הרוחנית של הרשת וחבר הנהלת הרשת הגר"מ פינטו ראש מוסדות פאר משה. צפו

ועידת המנהלים השנתית של רשת החינוך בני יוסף בניהולו של  חיים ביטון נפתחה הבוקר בניר עציון במעמד חברי מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני, הגר"ר אלבז, הגר"ד יוסף יו"ר ההנהלה הרוחנית של הרשת וחבר הנהלת הרשת הגר"מ פינטו ראש מוסדות פאר משה.
ובהשתתפות יו"ר ש"ס השר  אריה דרעי, סגן השר הרב משולם נהרי, סגן שר האוצר הרב יצחק כהן, חה"כ מיכאל מלכיאלי ומנכ"ל אל המעיין הרב משה אילוז.
חבר מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני הביע את התרגשותו ממראה מאות המנהלים: "בצעירותי כמעט ולא היו מוסדות ספרדים, בני התורה הספרדים היו בודדים, כיום בזכות רשת החינוך שהקים מרן אנחנו מונים אלפים בן פורת יוסף. שס זה רשת החינוך לפני שאר הדברים".
בדבריו גם הדריך את המנהלים ואמר להם כי הדרך לחנך היא רק בחיבה ואהבה: "צריך כמה שיותר לחבק ולקרב,מחנך שלא עושה את עבודתו כמו שצריך הוא דורך על נשמות זוהי אחריות גדולה" סיים הגר"ש ובירך את כל העוסקים במלאכת הקודש.
הגר"ר אלבז עמד בדבריו גם הוא על דרכי החינוך בחום ואהבה שצריך להעניק לילדים
וחשף כי מה ששמר עליו לבל יפול זה רק האהבה שקיבל במוסד שבו גדל.
הגר"ד יוסף שיתף את המנהלים בתוכניות לעתיד: " יש תוכנית של חונכות לכיתות ז ח.לכל תלמיד חלש נצמיד אברך שילמד איתו ויקדם אותו, אנחנו משקיעים מאמצים גדולים גם ברישום, יש לנו שאיפות גדולות ובעז"ה בשנה זו הרשת תגדל מאוד.
 צילום יעקב כהן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.