ועידת שלומי אמונים: דיונים ומסעות לקברי צדיקים

יו"ר שלומי אמונים וסגן שר החינוך מאיר פרוש: "אני רואה חשיבות רבה בכינוס שבוודאי יתרום תרומה משמעותית לנבחרי הציבור ולציבור אותו הם מייצגים" – יו"ר הוועידה נחמן בנשעיה: "התגובות החמות של אישי הציבור ובכירי 'שלומי אמונים', מציבות בפנינו אתגר גדול, ואנחנו פועלים לצקת תוכן איכותי במיוחד ללו"ז של הוועידה".{יש תאריך}

עסקני  שלומי אמונים' נערכים לקראת הועידה שתיערך באוקראינה בעוד כחודשיים, וההכנות לוועידה כבר בעיצומן. בשבוע האחרון קיימה ועדת ההיגוי של הוועידה מספר ישיבות ממושכות, בהן חולקו תחומי האחריות על המבצע הלוגיסטי, נוצר קשר עם סוכנות נסיעות חברת הפקה וגורמים נוספים שיהיו מעורבים בהפקת האירוע ההיסטורי.

הוועידה צפויה להתקיים ברצות ה' בימים א'-ה' בתמוז, כשהיציאה מהארץ תהיה אי"ה כבר בצהרי יום רביעי ל' סיוון, והנחיתה בחזור בצהרי יום שני ה' בתמוז. במסגרת הוועידה יפקדו המשתתפים את קבריהם של אבות החסידות, מייסדי השושלות הקדושות, ובשיאה תיערך שבת התאחדות מרוממת על ציונו הקדוש של מרן אור שבעת הימים הבעל שם טוב הקדוש, בעיר מעז'בוז'.

במשרדי 'שלומי אמונים' מדווחים על התעניינות אדירה מצד חברי הסיעה, נבחרי הציבור המרושתים בכל הריכוזים החרדיים בישראל. "ההרשמה בפועל עדיין לא נפתחה, אבל הטלפונים לא מפסיקים לצלצל", הם אומרים.

יו"ר שלומי אמונים וסגן שר החינוך  מאיר פרוש אומר: "אני רואה חשיבות רבה בקיום הוועידה שתציין בעז"ה 40 שנה לייסודה של תנועת 'שלומי אמונים', שבחסדי שמים זוכה לשרת את הציבור הקדוש במשך ארבעה עשורים, ונמצאת תמיד במצב של התרחבות והתעצמות ב"ה. אין לי ספק שהכינוס יתרום בעז"ה תרומה משמעותית למשתתפיו. חמישה ימים של שהות משותפת בשורה ארוכה של אירועים, דיונים ערים ומסעות לציונים הקדושים, יחזקו ויעצימו את הקשר בין נציגי הציבור מכל רחבי הארץ, ישביחו את שיתוף הפעולה ויעניקו למשתתפים כלים מקצועיים שיסייעו להם לשרת את הציבור שאותו הם מייצגים".

יו"ר אגודת ישראל במודיעין עילית נחמן בנשעיה, שיכהן גם כיו"ר ועידת שלומי אמונים באוקראינה התייחס להעירכות: "הוטלה על כתפי משימה לא פשוטה, לעמוד בראש הועידה ההיסטורית של שלומי אמונים. אני חייב לציין שאני מלא התפעלות מההיענות וההתרגשות של אישי הציבור ובכירי סיעת שלומי אמונים. מדובר באנשים עסוקים שצריכים לעשות מאמצים גדולים כדי לפנות את היומן שלהם למספר ימים, ובכל זאת הם מאוד שמחים על היוזמה ורוצים להשתתף ולסייע. זה אתגר גדול מאוד עבורי ועבורנו, ואנחנו באמת פועלים במלוא המרץ כדי לצקת בעז"ה תוכן איכותי במיוחד ללו"ז של הוועידה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.