במלכות וקסברגר יוצאים למלחמה נגד נאמני עיתון 'הפלס'. הסיבה: הטרדות ואיומים (הקלטה)

במלכות וקסברגר יוצאים למלחמה נגד נאמני עיתון 'הפלס'. הסיבה: הטרדות ואיומים.

ברשת החנויות מלכות וקסברגר יוצאים למלחמה נגד נאמני עיתון 'הפלס'. הפרשה החלה לפני מספר שבועות כאשר בעלי ומנהלי רשת 'וקסברגר' החלו לקבל טלפונים מאיימים מאנשים המזוהים עם עיתון 'הפלס', בשל סירובים לפרסם בעיתונם, והמשך פרסומי הרשת בעיתון 'יתד נאמן'.
ראשי ומנהלי 'מלכות וקסברגר' שלא ידעו ימים עמוסים מאלו במשך השנה כולה לקראת חג הסוכות, החליטו לנסות לשים קץ למסכת ההטרדות והאיומים, נחלת אנשי 'הפלס' נוסף לעומס העבודה הקיים גם כך.

בראיון תקיף יוצא משה וקסברגר, מנהל הרשת, בחריפות נגד המטרידים, ואף מבטיח כי ינקוט בצעדים משפטיים כנגדם.

"מטרידים אותנו בצורה קשה ביותר, אנחנו לא נבהלים. ברוך ה' המכירות עלו" מצהיר וקסברגר. "יש להם (ל'הפלס') שונאים, כל הרבנים נגדם. אנשים נהרו וקנו בצורה מדהימה, חלקם נכנסו לחנות והצהירו כי קונים רק בגלל ההטרדות".

במענה לשאלה האם ההטרדות גרמו להפסקת הפרסום ב'יתד', חס וחילילה, השיב וקסברגר, "אנחנו מפרסמים בצורה גדולה, לא חשבנו רגע להפסיק את הפרסום. יש לנו בכל כמה ימים פרסום ע"ג עמודים שלמים".

וקסברגר שקיבל למכשיר הפקס במשרדו למעלה מ-300 פקסים מנאמני 'הפלס', הולך על כל הקופה, ומגלה כי כבר פנה למשטרה נגד המטרידים, ולדבריו יש כבר עצורים בפרשה. "מי שמכריז עלי מלחמה, אני לא נכנע והולך איתו עד הסוף, בעוצמה. חבל על העבודה שלהם".

לסיום, תקף בחריפות את קבוצת המטרידים: "הרשעות מעבירה אותם על דעתם הם כמו איסלאמיסטים, איפה השכל שלהם? האיומים הגיעו מאנשי מקצוע מכובדים. אני לא חייב לפרסם אצלם ואמשיך לפרסם ב'יתד נאמן' קובע וקסברגר.

בתוך כך, בראיון לאתר 'אייס', אמר בעל אחד החברות במשק לאחר הטרדות שספג מאנשי 'הפלס' כי "זה עובר את גבול הטעם הטוב". "היה יום שפשוט ניתקתי את הסלולארי כי קיבלתי ים של טלפונים, ולא נתנו לי לעבוד. אמרו לי שאני 'המושק'ה של הפריץ'.

הם מאיימים עם קלטות שיגרמו לנזקים בלתי הפיכים לחברות. תראה, אני מבין את המלחמה האידיאולוגית של אנשי 'הפלס', אבל לא מצליח להבין את דרכי הפעולה שלהם. יש קוים אדומים, והם חצו אותם כבר מזמן".

האזינו לראיון עם מנהל המפעל משה וקסברגר 

[alooma ref="87f5006934efdb1721c560ba64865307.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

באדיבות מרכז החדשות

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. גם כל מי שמכניסים לתיבה שלו את ה,פלס'טין באופן שיטתי, יכול להגיש תביעה בגין דאר זבל והטרדה, ע"פ פסיקות תקדימיות על כל פעם שמכניסים את בטאון עדת קרח (חובה לתעד ו/או להוכיח ) ניתן לקבל 1000 ₪ . מספיקה התארגנות של 500 איש בלבד בכדי לתבוע 500000 ₪ לשבוע. בכפולה של 4 שבועות בחודש התוצאה 2 מליון ₪. נראה את החונטה הזאת פושטת רגל לאחר שפשטה טלפיים…

    אתרא חשישא |
    הגב
  2. זו בדיוק הנקודה אין להם קוים אדומים וממש כמו אצל הנאצים המטרה מקדשת את האמצעים

    אתמהה |
    הגב