וקסמן פרצה בבכי: "אני חיה בסיוט" (וידאו)

לאחר הסערה שעוררה, התראיינה אמש ענת וקסמן לערוץ 2, ניסתה להסביר את הדברים שאמרה וסיפרה על ההתקפות נגדה. צפו

לאחר הסערה שחוללה  שקישרה בין מצביעי הימין לבין נוסעי "טיסת השוקולד", השחקנית  ענת וקסמן התייצבה לשיחה אישית עם רינה מצליח בתכנית פגוש את העיתונות בה הביעה צער על הפרשה. "אני רוצה להגיד שלא נאמר שום דבר גזעני, הטון היה מתנשא ועל זה אני מתנצלת", אמרה ודמעה.

כזכור, בסרטו של דני קושמרו "שתי מדינות לשני עמים", התייחסה וקסמן לתוצאות הבחירות ולאכזבתה מכך שבפריפריה זכה רה"מ נתניהו למרבית הקולות. "הוא לא צריך לשכנע אותם, את המשוכנעים לשכנע? הוא רק אומר 'ערבים' והם יוצאים מהחורים. אין עם מי לדבר בכלל".

וקסמן סיפרה על התחושות הקשות,  "דיברתי מדם ליבי על הרצון להביא לשינוי במדינה, ולא התכוונתי לפגוע. באותו רגע לא חשבתי שאני מתנשאת. באתי עם בטן מאוד רכה בתום לב, כבנאדם שחי במדינה הזו שרוצה שיהיה טוב לילדים שלו", הוסיפה וקסמן. על הקריאות לחרם עליה אמרה: "תניחו לי, תנו לי לחיות בשקט".

על הלינץ' הציבורי שעבר עליה בשבוע האחרון סיפרה וקסמן "הילדים שלי דואגים לי, זה סיוט, אני רוצה שהוא ייגמר, אני מתה שהוא ייגמר", אמרה כשדמעות זולגות מעיניה. "אני בסדר, אבל די תפסיקו, אני לא פושעת ואני לא אוייב העם, די תרדו מהדרמות".

"שחקנים הם קורבן קל, הם צבעוניים ורגשנים וקצת טיפשונים. הייתי טרף קל, נפלתי למקום שלא התכוונתי", אמרה וקסמן. לטענתה, העובדה שהותקפה בימים שלאחר הריאיון עמה יגרמו לכך ששחקנים נוספים יסרבו להתראיין בעתיד על דעותיהם הפוליטיות.

צפו בדברים – באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. 15 דקות של דברי הבל, ואיפה הבכי ?

    קב השחקנים הטובים פשוט טיפשים |
    הגב