זהבה גלאון לדן מרגלית: "חתיכת טינופת"

ציוץ שהעלה פרשן 'ישראל היום' בגנותה של יו"ר מר"צ הוביל לקרב חסר תקדים בין השנים, כשהאחרונה אף מאיימת להתלונן במשטרה{סערה ברשת}

דן מרגלית VS זהבה גלאון: דקות ספורות לאחר הפיגוע בתחנה המרכזית בבאר שבע ניצל פרשן 'ישראל היום', דן מרגלית, את ההתרחשויות כדי לתקוף את יו"ר מר"צ, זהבה גלאון.

"שלושה מהפצועים שוטרינו, נו וזהבל׳ה גלאונל׳ה שלנו סבורה שידם קלה על ההדק? אולי תבוא לבית החולים להסביר זאת לפצועים מטעם מרצ שלה?" צייץ מרגלית בחשבון הטוויטר שלו.

גלאון לא נשארה חייבת והגיבה בפוסט חריף בעמוד הפייסבוק שלה. "דן מרגלית, חתיכת טינופת שכמותך. איך אתה לא מתבייש לרקוד ככה על הדם? השוטרים שנפצעו בפיגוע בבאר שבע וניטרלו את המחבלים הם גיבורים שראויים לכל שבח. מה שבטוח לא מגיע להם זה שתשתמש בהקרבה ובסבל שלהם כדי להפיץ שנאה ולהסית כאחרון הטוקבקיסטים…אני מניחה רגע בצד את השוביניזם הדוחה שלך ("זהבל'ה גלאונל'ה") שלצערי הוא ממש לא חדש. תבין משהו מר מרגלית: כשאתה מעז לכתוב שהפצועים הם "מטעם מרצ" המסר שלך הוא שצריך להתייחס לתומכי מרצ כאל מחבלים. דמם בראשך, כתבה גלאון.

בתמונה: חלק מההתכתשות בין העיתונאי לחברת הכנסת
בתמונה: חלק מההתכתשות בין העיתונאי לחברת הכנסת

גלאון הוסיפה: "כשירגע פה המצב ולשוטרים שעל הגב שלהם אתה רוכב יהיה קצת יותר זמן וקשב, אני גם אלך לתחנת המשטרה הקרובה לביתי ואגיש נגדך תלונה על הסתה לאלימות".

"זהבה גלאון כתבה עליי בלשון של ביוב אבל זה לא יעזור לה, השאלה שהצגתי לה עומדת בעינה: האם את עדיין סבורה שיד לוחמינו קלה על ההדק? כן או לא?" הגיב מרגלית והוסיף: "נ.ב.: אילו מישהו מהליכוד היה כותב בלשון ביוב כזהבה גלאון על מי שמבוגר ממנה בשנות דור התקשורת לא היתה עוברת לסדר היום, אבל לזהבה סולחים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.