נתן זהבי על אייכלר: "אתה גמד מנוול! לך תאכל גפילטע פיש" – האזינו • אייכלר הגיש תביעה

שדר הרדיו נתן זהבי שידוע ביציאות החדות והעצבניות שלו – יצא מדעתו והפעם: בשל דבריו של אייכלר בכנסת כנגד איש הרוח, הסופר יורם קניוק שהלך השבוע לעולמו.

בעקבות הדברים הגיש אייכלר תלונה  לקצין הכנסת ודרש ממנו לטפל בחומרה בנתן זהבי.

זהבי לא נותר חייב, ופתח פה (מלוכלך) על אייכלר בתוכניתו "זהבי עצבני" המשודרת ב"רדיו ללא הפסקה".

 "אני חייב להתייחס לאמירותיו של אחד בשם אייכלר" פתח זהבי , ישראל אייכלר, חבר הכנסת אייכלר, הרב אייכלר. אייכלר שמקבל משכורת ממני ומכם הוא חבר כנסת. הוא ניצל את הדיון הלילי על חוק הדיינים שנערך בלילה, בכדי לתקוף מעל בימת הכנסת את ההספדים שנישאו לאחר מותו של הסופר יורם קניוק, את הספדה של שרת התרבות לימור לבנת ואת המנוח עצמו, אחרי מות קדושים אמור, כנראה ברח לו. וכך אמר אייכלר:

"כשאני שומע שמת אחד משונאי היהדות, שהצהיר על עצמו שהוא רוצה להיות חסר דת, שנישא לנוכריה, ואמר שכשהוא אומר שפוך חמתך על הגויים בליל הסדר זה הילדים שלו כי הם גויים, וכשהוא מת שרת התרבות שמייצגת את הליכוד המסורתי, שהבוחרים שלו כולם יהודים מאמינים או רובם, באה ומספידה את ההפסד הגדול ששונא היהודים הזה מת. זה לא יאומן כי יסופר זאת התרבות היהודית? על זה אנחנו מדברים? זאת מדינת ישראל? זה מה שעשו לעם ישראל?"

  זהבי המשיך לתקוף: "תשמע אייכלר, לא ח"כ, לא רב, סתם אייכלר. אתה בחיים שלך לא נטעת עצים, ולא בנית בניין, ולא נסעת לאירופה להביא את ניצולי השואה כפי שעשה איש הפלי"ם יורם קניוק. אתה בחיים שלך לא שכבת בשוחות פצוע ולא הסתערת בהר ציון במסגרת היותך חבר גדוד הפורצים של חטיבת 'הראל' ונפצעת. אייכלר.

 יורם קניוק לעומת אפס שכמוך הוא אדם ענק! הוא נפיל! אתה גמד תרבותי, יצור חסר חוט שידרה, אוכל חינם, מנוול, עוכר ישראל, לא היהדות, עוכר ישראל! למה שלא תיסע לכל הרוחות לאמריקה ותהיה שם עם שאר ה-לא חשוב מה מטעמי רגולציה, ולך מאיתנו. חתיכת — שכמוך, כשאתה ישבת בתכנית שנים עם טומי לפיד שדיבר עליכם דברים נוראים קיבלת כסף, אז היה לך נוח. ואגב יאיר לפיד לא הוציא מילה אחת על הדברים המזוהמים שלך, למה?! , שאל זהבי בעצבים.

 איפה היו כל חברי הכנסת כשהאייכלר הזה פתח את הפה המזוהם שלו  ולכלכך וניאץ וטינף?! אחרי שתמות אייכלר, מה יישאר ממך? איזה חותם תשאיר על התרבות הישראלית? מה עשית? כלום! נאדה! יריעה, גורנישט! ואתה חבר כנסת, ואתה חבר בוועדות הכנסת. ככה נראית הכנסת וככה נראים חבריה, ואם אתה חבר כנסת של מדינת ישראל, טפו עלק אומרים בערבית. טפו עלק! גם יריקה אתה לא שווה. סמרטוט, חלאה, זוהמה!

 לסיום חתם זהבי בקטע אירוני וקרא מעיין מי שברך מתובל בריח אנטישמי, "עשה עימדי חסד שוכן במרומים והכה בשונאי מדינת ישראל ומנאצי האנשים שנלחמו על קיומה, ועשה מהם צואת גמלים, חריונות של תרנגולות, שריח הגפילטע פיש ייצא מפיהם עד שיחנקו בעזרתך ה' אלוקינו מלך העולם. אנא ממך בטובך שחררנו מהנבלות, הכולירות, הפקרבים! שלח חמתך על המנוולים האלה! ונודה לך בתפילה בריקודים, ברינונים וניתן תרומה לבית הכנסת של אייכלר. טפו חולירה, פשקרב, איזו מדינה"!

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תכלס הוא גדול חחחחחחחחחחחחחחחחחח

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. פשוט לא מאמין שאתה מביאים את הטינופת הזו…!

  השתגעתם ? מה עלה בדעתכם להביא את ה"דעה" של חסר הדעה המטורף הזה שגם בציבור החילוני סולדים ממנו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב