זהו המיליארדר שהעיד נגד נתניהו

המילארדר רון לאודר הוא אחד מאנשים המרכזיים שהעידו בפרשה במסגרת החשדות שראש הממשלה קיבל טובות הנאה בהיקפים גדולים מאנשי עסקים. { הולך ומסתבך}

בשעה שהמשטרה מבקש לחקור את נתניהו בהקדם האפשרי  ראש אגף החקירות פנה ללשכת נתניהו כבר לפני חמישה ימים כדי לתאם מועד אבל טרם נענה, נראה כי נתניהו מתחמק ומנסה להתל בחוקרים בכדי להשיג מידע על נושא החקירה.

בחדשות 2 דווח כי כי המילארדר רון לאודר הוא אחד מאנשים המרכזיים שהעידו בפרשה במסגרת החשדות שראש הממשלה קיבל טובות הנאה בהיקפים גדולים מאנשי עסקים.

לפני כשבועיים נערכה פגישה דרמטית בין היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט לנתניהו. בפגישה אמר מנדלבליט לנתניהו שהוא הורה לפתוח נגדו בחקירה, ובקרוב יתאמו אתו מועד חקירה.

נתניהו, ביקש לדחות את מועד החקירה לפחות ב-48 שעות, בגלל נסיעתו הצפויה לקזחסטן.

עם נסיעתו חל מפנה משמעותי, ולכן עוכב תיאום המועד החלופי לחקירה, שתיערך ככל הנראה כבר בשבוע הבא.

בשלב זה נתניהו עצמו שרוי באפלה בכל הנוגע לחקירה וניזון מהפרסומים בתקשורת, על פי הדיווח בערוץ 2 מנדלבליט אמר לו  כי "לא אעשה לך את מה שעשו לאולמרט".

יש לזכור כי בעבר כבר נחלץ נתניהו מארבע חקירות באזהרה שנגמרו בלא כלום.

מראש הממשלה נמסר בתגובה:"לא ראינו שמחה כזאת באולפני הטלוויזיה כשהודיעו על חקירתה של יו"ר מרצ זהבה גלאון או כשיו"ר האופוזיציה בוז'י הרצוג נחקר פעמיים השנה לאחר שבעבר שמר על זכות השתיקה בפרשת העמותות של אהוד ברק. לצערנו תאלצו להתאכזב גם הפעם, כפי שהתאכזבתם בפרשות מופרכות קודמות. כרגיל לא יהיה כלום כי אין כלום! נסו להחליף את ראש הממשלה בקלפי – כמקובל בדמוקרטיות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.