"זהירות, כלבים נושכים": המלחמה נגד הגיוס מחריפה

"כלבי ציד מהלכים על שניים אורבים לחטוף את נשמתך לצבא", כך הנוסח החדש של המודעות נגד הגיוס, זאת לצד תמונת כלב גדול

המלחמה נגד הגיוס עולה שלב: אחרי הכינוס המוצלח של ראשי הישיבות הספרדיות בשבוע שעבר, שיצאו באופן חריף במיוחד נגד חוק הגיוס החדש, הבוקר מתפרסם קמפיין חדש של מודעות נגד הגיוס, תחת הכותרת: "זהירות, כלבים נושכים". במודעה נכתב: "כלבי ציד מהלכים על שניים אורבים לחטוף את נשמתך לצבא, מבטיחים לך פרנסה וכבוד – ואין. מבטיחים לך כשרות וצניעות – ואין. וכך מפילים אותך וכך לוכדים אותך".

בסוף המודעה הם כותבים: "אם נפגעת על ידי כלב שוטה – פנה מיידית לארגוני ההצלה", וכאן מגיעים הטלפונים.

רק לפני שבועיים פרסמו גם קמפיין של "תרנגול" נגד הגיוס. "הספרדים – תרנגולים", זו הייתה כותרת המודעות בריכוזים החרדים נגד חוק הגיוס. במודעה ניצבה תמונת תרנגול כפרות לצד הכיתוב "זאת חליפתי, זה הספרדי ילך לצבא ואני אכנס ואלך ללמוד בפוניבז'", וכך הן התפרסמו על גבי לוחות המודעות.

בהמשך המודעה הובאו ההחלטות של מרנן ורבנן ראשי הישיבות שליט"א בנשיאות מרן ראש הישיבה הגאון הגדול חכם משה צדקה שליט"א. "אנו מודיעים בזאת כי באם ח"ו יעבור החוק או חלקו ללא התנגדות מוחלטת של הנציגים שומרי תורה ומצוות נכריז בשער בת רבים כי הם אינם שלוחנו ואין ליתן כוח בידם ושום תירוץ לא יתקבל ביום פקודה".

במודעה נרמז על ההחלטה של כמה ראשי ישיבות, "שאם החוק יעבור לא יתמכו יותר במפלגות החרדיות".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ממש חייבים עצרת תפלה והתעוררות!!!!!! לבטל "הגזרה"

    המלחמה נגד הגיוס עולה שלב: אחרי הכינוס המוצלח של ראשי הישיבות הספרדיות בשבוע שעבר, שיצאו באופן חריף במיוחד נגד חוק הגיוס החדש, הבוקר מתפרסם קמפיין חדש של מודעות נגד הגיוס, תחת הכותרת: "זהירות, כלבים נושכים". במודעה נכתב: "כלבי ציד מהלכים על שניים אורבים לחטוף את נשמתך לצבא, מבטיחים לך פרנסה וכבוד – ואין מבטיחים לך כשרות וצניעות – ואין. וכך מפילים אותך וכך לוכדים אותך".

    ממש חייבים עצרת תפלה והתעוררות!!!!!! לבטל "הגזרה" אנו עומדים בפני גזירה שבה שופטים רשעים {ציונים} רוצים לעקור את כל התורה כולה מהיהודים החרדים. ומועצת גדו"י קבעה שחוק גיוס השמד והזימה הוא רע לבריות ורע לשמים, לכן לנו אסור להתפשר כלל וכלל. וכמו התבטא הצדיק הגאון הרב יאשיהו פינטו שליט"א במהלך שיעורו שנשא בפריז, ואמר כי לאחרונה יש רעידות האדמה בארץ ישראל היא מסמנת לנו כי "דברים גדולים עומדים להשתנות. מישהו גדול עומד למות. והשלטון הולך ליפול" עכ"ל. והשלטון הולך ליפול, והשלטון הולך ליפול, והשלטון הולך ליפול, אמן אמן ואמן. – בקרוב בקרוב בקרוב ממש!!!

    ממש חייבים עצרת תפלה והתעוררות!!!!!! לבטל "הגזרה"........... |
    הגב