זהירות! רוצחים בסביבה!

התנהגות פזיזה מצידנו במערכת היחסים עם בני המיעוטים השורצים סביבנו, עלולה לגרום לשפיכות דמים / עלינו להיות מודעים לכך ולנקוט משנה זהירות

ב"ה
חיים שטיין
זהירות! רוצחים בסביבה!
רבים מטיבים לתאר התופעה הבלתי ברוכה, תופעת הגניבות ממנה אנו סובלים לצערנו, בהעסקת ערביים בכל תחומי החיים במחוזותינו.
יש לציין כי ההדגשה היא לאו דווקא על בעיית הגניבות של נכדי ישמעאל עליו נאמר: "ידו בכל" בהקפדה שלא להלך ארבע אמות ללא נטילת ידיים… – הסכנה הביטחונית הכרוכה בהתהלכות חיות פרא אלו בתוכנו, חמורה פי כמה.
בשבוע האחרון, במהלך הלחימה בעזה, יכולנו לראות את המבטים הרצחניים שניבטו מעיניהם של בני דודינו. תחילה היו אלו מבטים של שמחה לאיד, משהו שנותר מאז ימי החטיפה האכזרית של שלושת הנערים הי"ד. לאחר מכן החלו המבטים רושפי האש לשדר רגשות תסכול נוכח השפלתו של החמאס המשגר מאות טילים ללא כל תוצאה משביעת רצון לטעמם.
ניתן להבין את החוששים מלהתקרב לארבע אמותיהם של הרוצחים בפוטנציאל. אפשר להזדהות עם ההרגשה כי רבים מאלו המתהלכים בחופשיות ברחובותינו הינם רוצחים מועדים. אם רק התאפשר להם היו מתנפלים על היהודי הראשון הנקרה בדרכם וממלאים בו את תאוות הרצח המזוויעה השוכנת במערכת הגנטית שלהם.
למרבה האבסורד, חיי יהודים רבים תלויים בידיהם של אלו. נהגי האוטובוסים לדוגמה, חולשים על הגה גורלי וחיי עשרות נוסעים מופקדים בידיהם. פועלי בניין רבים ניצבים בעמדות מסוכנות מהן ניתן להזיק ולפגוע בהטלת חפצים כבדים וכדומה חלילה. כך גם מקרב הרופאים והאחיות בבתי חולים, עובדים במפעלים כימיקליים רגישים ועוד כהנה דוגמאות למכביר ישנן בהן לפעמים מופקדים חיים בידי חלאות האדם.
אין ספק כי אילולא רחמיו וחסדיו של השוכן במרומים שלא ינום ולא יישן שומר ישראל, כבר מזמן נתונים היינו למשיסה לצרינו רח"ל, ועל כך עלינו להודות ולהלל לשמו הגדול בכל עת.
ברי גם כי חובה להיזהר ולהישמר מלהתגרות עמם. אף כאשר צצה הזדמנות להציק לגוי, חוץ מהפן ההלכתי הקשור לעניין יש לבחון כל דבר לגופו של עניין, חובה גם לזכור כי רוצח זה עלול לפגוע ביהודים אחרים בעקבות זעמו; ומי יוכל לומר בבטחה על עצמו שידו לא שפכה את הדם הזה?!
אדרבה, בזמני מתח ולחימה חשוב לשמור על פרופיל מאוזן ביחסים הרגישים בין עובדים ומעבידים, עובדי שירות ציבוריים, מנקים למיניהם ובכל צומת מפגש בין יהודים ובין שאינם בני ברית. יש לזכור כי דמי יהודים עלולים להיות תלויים ביחסים אלו ולפעול בצורה אחראית ומרוסנת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.