"זה הפתרון היחיד שמצאנו לשכנע את שוקי בן ה-6 ללכת לדיאליזה"

נותרו עוד 12 ימים לפרויקט גיוס ההמונים, תרמו עכשיו >>

 

במדינת ישראל מטופלים אלפי חולים בטיפול הדיאליזה, טיפול כואב, מתיש, ובעל תופעות לוואי כואבות ולא נעימות במיוחד, שלוש פעמים בשבוע עוצרים החולים את כל שגרת חיהם, והולכים לנקות את גופם מהרעלים שהצטברו בו בפסק זמן זה. מה שמובן כל כך מאיליו לכולנו, הופך בשבילם לרגעי כאב וסבל- שבהם תלויים חיהם.

ומה קורה כשמדובר על ילד בן 6 סך הכל?

שבמקום לרוץ עם חבריו נאלץ לשבת 3 פעמים בשבוע כ-4 שעות(!) בטיפול כל כך לא נעים?

" כשנכנסנו למחלקה" מספר משה, מתנדב בעמותת תקווה ומרפא ,"ניגשה אלינו אימא צעירה עם דמעות בעניים והתחננה: "אתם חייבים לעזור לי לשכנע את הבן שלי בן ה-6 ללכת לדיאליזה, הוא כבר 3 ימים לא הלך, כל הגוף שלו מגרד מרעלים, המדדים בבדיקות מתחילים להחמיר חזרה, והוא מתעקש לא ללכת"

לתרומה לקמפיין גיוס המונים למען הילדים חולי הדיאליזה לחצו כאן >>https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=2386&lan=he-IL

" הבנו וכאבנו את הסבל המטורף שהילד הזה – כמו רבים מהילדים במצבו עוברים, והחלטנו שחייב להיות פתרון, הוא בסך הכל ילד " ממשיך משה. "הבטחנו להם שנוציא את מי שילך לטיפול בלי לעשות בעיות, לטיול באילת"

מאז, 3 פעמים בשבוע עם דמעות בעניים, התייצבו הילדים בטיפול המתיש .

כדי לממש את ההבטחה המתנדבים פתחו קמפיין גיוס המונים לגייס את הסכום ולקחת את הילדים למחנה במיוחל.
" ברגע שאנשים יבינו שהחוויה הזה לילדים זה עניין של חיים ומוות" אומרת ד' מנהלת מתנדבים בעמותה. "א ני בטוחה שנוכל להשיג את הסכום בקלות ובמהירות יותר"

נותרו עוד 12 ימים לפרויקט גיוס ההמונים, תרמו עכשיו >>https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=2386&lan=he-IL

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.