זה כבר מדאיג: עוד רעידת אדמה בטבריה

המכון הגאופיזי מדווח על רעידת אדמה נוספת שהורגשה באזור הכינרת

מה קורה בטבריה? המכון הגאופיזי מדווח על רעידת אדמה נוספת שהורגשה באזור הכינרת, מדובר על אותו אזור בו הורגשו הרעידות הקודמות , עוצמתה של רעידת האדמה נמדדה.2 3 בסולם ריכטר.

עד כה התרחשו באזור הכינרת 45 רעידות אדמה, ורעידות משנה. "אנו מרעננים את הנחיות פיקוד העורף בעת התרחשות רעידת אדמה", נמסר מפיקוד העורף.

במסגרת הסיכום שהושג בין ראש העיר יוסי בן דוד לאלוף פיקוד העורף, הגיע הבוקר תיגבור של צוות מהנדסים ויועצי קרקע ממקורות פקע״ר, ע״מ לסייע לעיריית טבריה בביצוע סקר מבנים עירוני כולל שיתן תמונת מצב עדכנית וימפה נכון להיום את המבנים בעלי הסיכון הגבוה, לאחר רעידות האדמה האחרונות שמוקד התרחשותן היה בטבריה ובסובב כנרת. צוות המהנדסים כבר החל לעבור בשטח בין המבנים שניזוקו ובהתאם לקריאות שהתקבלו ע״י התושבים במוקד העירוני. כמו כן ע״פ הסיכום החל מהיום ועד סוף השבוע הציב פיקוד העורף עמדות מידע והסברה לתושבי העיר במוקדים מרכזיים שונים ברחבי טבריה. בקו החם שפתחה עיריית טבריה באמצעות אגף הרווחה העירוני במוקד, התקבלו עד כה עשרות פניות של תושבים, הן בנושא חרדה והן בגין דיווח על נזקים מבניים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לשחרר תקציבים וחסמים ביוקרטיים ומהר.

    לפני שיהיה חלילה מאוחר, לעזור למי שרוצה לחזק את דירתו ע"י שיחרור חסמים ביוקרטיים מסוכנים, שחרור תקציבים, והעמדה לראשות הציבור חנם ,צוות הנדסי שייעץ וינפיק אישורים לחיזוק בניינים פרטיים.

    טברייני |
    הגב