זה מה שצפוי לכם בעיתוני חג הפסח

כמדי חג אתר 'קוקר' מגיש בפניכם סיקור ממאות הכתבות ועשרות הפרויקטים שיתנוססו בעיתונות החרדית הכתובה ויונחו החל מיום רביעי בדוכנים. {פרויקט מיוחד}

כמדי חג אתר 'קוקר' מגיש בפניכם סיקור ממאות הכתבות ועשרות הפרויקטים שיתנוססו בעיתונות החרדית הכתובה ויונחו החל מיום רביעי בדוכנים.

עיתון "משפחה': הצמד יוסי אליטוב ושמעון ברייטקוף מציגים פרויקט: 'נסיכי המזרח' – מסע מצולם לחמשת הקהילות החלאביות הגדולות בעולם וראיונות עם חמשת המנהיגים הרוחניים שמנהיגים רבבות ושולטים על מיליארדים. הצמד ממשיך בסדרת ראיונות מרתקים עם הוריו ובני משפחתו של ראש המוסד הנבחר יוסי כהן, שחושפים את המשפחה החרדית, השכנות עם הגרש"ז אויערבך והקשר המשפחתי לר' עמרם בלוי.

במוסף חג העיתון מקדיש פרויקט מיוחד על העיר ירושלים שם בין היתר מוצג יום בחיי היועצים החרדים לראש העיר ניר ברקת אברימי קרויזר וקובי איזק. עוד בעיתון: ראיון עם הניצול החרדי האברך מרדכי אהרן גליק שנפצע קשה בפיגוע בי-ם. כמו כן הכתב אליעזר שולמן מציג: יום בחיי נשיא מועצת החכמים הגאון רבי שלום כהן. – העיתונאי אריה ארליך בשיחת חג עם האדמו"ר מהר"א מסאטמר. בעיתון אף שיחת חג נדירה עם האדמו"ר מויז'ניץ מאנסי. וראיון עם המנהל האגדי והאיש הכל יכול בליקווד – מנהל הישיבה הרב אהרן קוטלר

עיתון 'יתד נאמן' מציג ראיון מיוחד עם הגאון רבי יעקב אדלשטיין ממיטת חוליו, בפתח הראיון מבקש הרב אלדשטיין לצנזר את התואר 'הגאון הגדול' אותו נהגו להעניק לו בעיתון, ומבקש להסתפק בתואר 'הרב הגאון'. ב'יתד' אף מציגים ראיון עם מלקום הונליין מנהיג ועידת הנשיאים של ארה"ב, בנוסף חושפים לראשונה את הפרטים – המאמצים מאחורי הקלעים לשחרר את האסיר שלום רובשקין.

עיתון 'המבשר' יצא בפרויקט ענק – סיפורים וגילויים לרגל שנה לפטירתו של הגר"ש וואזנר זצ"ל. גיליון "מחמירין" הצצה מיוחדת על חומרת פסח הנהוגות בביתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן. בגיליון נושא "משיח צייטן" צוות המבשר יצא בליווי מח"ט החרמון לאזורי הקרבות בסוריה, תרחישים של מומחים על מלחמות עתידיות ומה יקרה כשהמשיח יגיע.

עיתון 'בקהילה' הצליח לשוחח עם האסיר החרדי שלום רובשקין מתככי הכלא. בעיתון אף מציגים פרופיל מיוחד על ראש ישיבת סלבודקא הגר"ד לנדו. הסופר יעקב ב. פרידמן עם מוסף מיוחד ביקורים ב- 22 מדינות. עוד בעיתון: הצצה נדירה לעולמו של הרב ישראל שנאור האברך המסתורי מב"ב שזוכר בע"פ את התורה כולה.

במוסף העיתון מופיע ראיון עם יועצי התקשורת: אברימי קרויזר, איציק סודרי ויענקי ביכלר, בשיח פוליטי סוער במלאות שנה לקואליציה: על היחס ללפיד, ברית החרדים עם 'הליכוד', ש"ס, יהודה"ת והכותל הרפורמי. העיתונאי יעקב ריבלין במוסף פוליטי ענק של 48 עמודים על הדור הבא של הנהגת המפלגות החרדיות. מי יגיע לפסגה של החוג, הסיעה או המפלגה אליה הוא משתייך.

ביטאון ש"ס 'יום ליום' מציג כמדי חג ראיון עם יו"ר ש"ס השר אריה דרעי, הראיון הפעם התנהל בצל החקירה הבדיקה בעניינו של דרעי. העיתון אף מציג ראיון אחד על אחד עם חבר מועצת חכמי התורה הגר"ד יוסף. במוסף העיתון – "היכן התגוררו כל קדושי, זקני וחכמי צפת". עוד בעיתון: סדר ליל הסדר המלא שלב אחרי שלב של נשיא המועצת הגר"ש כהן. עוד בעיתון: הרבנים שחוללו את המהפכה – הגאון רבי אייל עמרמי בראיון על השליחות של הגר"ע יוסף זצ"ל שחוללה את המהפכה.

עיתון 'המחנה החרדי': ארבעת חברי הכנסת של 'אגודת ישראל' בראיון משותף בלשכת שר הבריאות יעקב ליצמן. על הישגי הממשלה, מועצגה"ת, האחדות במפלגה, טענות 'דגל התורה על אפליה', היחס ללפיד והסיכוי למפקד פנימי.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בקיצור יחצני ש"ס השלטתו על כל עיתונים משפחה, בקהילה ממש בושה כל היועצים של דרעי קריוזיר סודרי ביכלר

    חזקי |
    הגב