זה קורה רק בישראל: ראש כולל נקנס בשל בניית סוכה

מדובר במשפחת נחמני אשר בנתה סוכה הנקראת "סוכת חזון איש" המורכבת מפלטות עץ על צירים, כך שבנייתה קלה וללא רעשים מיוחדים. סמוך לשעה חצות עברה ניידת משטרה וכשראתה את ילדי משפחת נחמני בונים סוכה ללא שהפריעה לאיש, החליטה לרשום להם דו"ח עם קנס כספי כבד.

הרב נחמני שהוא ראש כולל חשוב מספר: "הייתי בבית עם פיג'מה ולפני שינה, וראיתי מהחלון את הפקחים והם קראו לי למטה. אמרתי להם שאני לא יורד עכשיו, אבל הם התעקשו, התלבשתי וירדתי, אך הם כבר הקדימו אותי, והחלו להתנפל עליי בטענה שאני מרעיש בבניית הסוכה", והוסיפו בכעס: "מה, אתה משחק איתנו?", כשסירבתי למסור ת"ז הם הזמינו ניידת.

גם השכנים שנאספו במקום אמרו כי הסוכה לא גרמה שום רעש, אך דבר לא עזר, השוטרים כתבו דו"ח, לאחר שסיימו לכתוב את הדו"ח, ביקשו הפקחים מהרב נחמני שיחתום עליו וייקח העתק אבל הוא סירב. "אתה תקבל את זה כבר בדואר", השיבו לו לדבריו. "אני ראש כולל ואני אומר לך שזו הייתה השפלה עד עפר. לא נרדמתי בלילה בגללם", אומר הרב נחמני.

מעיריית אשדוד נמסר בתגובה: "אל המקום הגיע השיטור המשולב, וחרף האזהרה להפסיק את הרעש לאחר חצות לא נענה התושב. השיטור המשולב אינו משוטט בעיר ומחפש להגיש דו"חות לאזרחים, אלא מגיב לתלונות תושבים ואוכף את חוקי העזר על מנת להבטיח את איכות החיים בעיר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.