זוג בשנות ה 50 לחייהם מצפון הארץ הוא הזוכה ב 28 מיליון שקלים בלוטו – צפו בזוכים המאושרים

זוג מצפון הארץ בשנות ה 50 לחייהם הם הזוכים המאושרים בפרס הראשון בלוטו ע"ס 28 מיליון שקלים. הזוג מתגורר בצפון הארץ ולו  5 ילדים בגילאים: 25, 22, 20, 18, 12.

הבעל עצמאי בתחום הטקסטיל והאישה מאפרת מקצועית.

הזוג ממלא מזה שנים ארוכות לוטו ומשתמש במספרים קבועים. ביום שלישי האחרון, מייד בתום ההגרלה, גילה הבעל כי המספרים שלו עלו בגורל. למחרת הבוקר הלך לדוכן, בדק שוב את המספרים הזוכים ורק כאשר היה בטוח שאכן הוא הזוכה החליט לנסוע לבית מפעל הפיס. " כל הזמן שמרתי את הטופס בכיס, שיהיה צמוד אליי ולא חלילה יילך לאיבוד."

הזוג המאושר הגיע הבוקר לבית מפעל הפיס לאסוף את הפרס ומסר כי טרם סיפרו ל 5 ילדיהם ; הבעל עצמאי בתחום הטקסטיל והאישה מאפרת במקצועה;

הבוקר , ביקש הבעל מאשתו שתתלווה אליו ליום הולדת של חבר טוב. האישה סיפרה לאנשי מפעל הפיס כי רצתה לקנות מתנה ובעלה השיב כי יעשו זאת בדרכם לבית החבר.  " הוא התנהג מאוד מוזר, היה נרגש מאוד. הבנתי שמשהו קורה. בשלב מסוים הוא סיפר לי שזכינו בפרס הראשון בלוטו וכי אנחנו נוסעים עכשיו לבית מפעל הפיס בתל אביב כדי לאסוף את הפרס. " עוד הוסיפה האישה כי :" אנחנו מאוד מתרגשים, למרות העובדה שזו לא הפעם הראשונה שזכינו. לפני 3 שנים זכינו עם אותם מספרים בדיוק ב 77,000 ₪. הפעם מדובר בפרס הראשון וזה מרגש עוד יותר."

 כשנשאלו הזוכים מה בכוונתם לעשות עם הכסף, השיב הבעל: "מאז ומתמיד אני מנהל את העסק שלי מהבית  , כעת אוכל לקנות  חנות ולהרחיב את העסק ."

האישה הוסיפה: "רצינו לקנות בית ולא היה לנו מספיק כסף, כעת נוכל לקנות בית מרווח. נעזור לבת שעומדת להתחתן , נעזור למשפחה המורחבת שלנו ונשמור כסף כדי להבטיח עתיד טוב לילדים שלנו."

צפו בוידאו מיוחד בזוג הזוכה:

וידאו באדיבות רשת:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.