זוג הורים ל-8 ילדים ממרכז הארץ זכו בהגרלת הלוטו האחרונה בסכום של 16 מיליון ש"ח • איננו מתכוונים לספר על הזכיה לילדים

הבעל גילה את הזכייה בשעת לילה מאוחרת כאשר השווה את המספרים שבטופס לאלה המופיעים באתר מפעל הפיס. "עיינתי  במספרים שהופיעו באתר ועברתי שורה אחר שורה , לרגע אחד כמעט עזבתי את הטופס כיוון שהייתי בטוח שאין זכייה ורק לאחר שהגעתי לשורה האחרונה ראיתי שהמספרים תואמים, ספרה אחר ספרה.

את הטופס מילא הזוכה ביום חמישי בדוכן בעירו ושילם עבורו 58 ₪ "אני לא ממלא לוטו באופן קבוע, כשיוצא אני רוכש טופס לוטומט ובד"כ אני לא מקפיד לבדוק  אותו אלא רק כשמזדמן לי. את הטופס הזה במקרה בדקתי כי לא הצלחתי להירדם וישבתי מול המחשב".

הזוכים, בשנות ה-60 לחייהם, הורים ל-8 ילדים, סיפרו כי הפרוטה אינה חסרה בכיסם. "ברוך השם יש לנו כסף, אנחנו לא יודעים מחסור ולכן אנו רוצים עם חלק מהכסף לסייע לכמה משפחות שאנו מכירים שזקוקות לעזרה ואף גורם ברשות בעירנו לא מרים את הכפפה ומסייע להם. מדובר במשפחות קשות יום, בעלות מוגבלויות קשות, שהלב כואב רק מלראות אותם".

בנוסף אמרו הזוכים כי אין בכוונתם לספר לילדיהם את דבר הזכייה. "הילדים שלנו קיבלו וימשיכו לקבל, אבל אנחנו רוצים שהם ימשיכו גם לעבוד כדי להרוויח את לחמם, שילמדו ששום דבר לא בא בקלות. הרי בסופו של דבר כל מה ששלנו יהיה שלהם, אנחנו לא ניקח שום דבר איתנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.