זוג חרדים וחתנם נהרגו בתאונה קטלנית בהרי ניו יורק

טרגדיה קשה ברוק היל בהרי הקטסקילס: היום שני סמוך לשעה 16:30 שעון ארה"ב התקבלה קריאה במוקד ארגון הצלה על תאונה קשה מתנדבי הצלה שהגיעו למקום ביצעו החייאה בזוג חרדים ובחתנם המיועד שנסע יחד עמם ברכב, אך למרבה הצער מותם נקבע בתוך זמן קצר. מתנדבי ארגון ‘מתעסקים’ הגיעו לזירת התאונה וכן לבית החולים וטיפלו בכל סידורי הגופות, המתנדבים נאבקים בשעות אלו ע”מ שבית החולים לא ינתח את גופתו

טרגדיה קשה ברוק היל בהרי הקטסקילס: היום שני סמוך לשעה 16:30 שעון ארה"ב התקבלה קריאה במוקד ארגון הצלה על תאונה קשה מתנדבי הצלה שהגיעו למקום ביצעו החייאה בזוג חרדים ובחתנם המיועד שנסע יחד עמם ברכב, אך למרבה הצער מותם נקבע בתוך זמן קצר.

בתאונה נהרגו חבר הצלה מוכר בלואר איסט סייד ורעייתו יחד עם חתנם המיועד שהתארס לא מזמן. עדי ראייה שהיו במקום סיפרו כי בעל הרכב איבד שליטה והתנגש והידרדר לצידי הכביש, המראות היו קשים.

מתנדבי הצלה שהגיעו למקום ניסו העניקו להם טיפול ראשוני ופינו פצועים בדרגות שונות לבתי החולים, אך שם כאמור נפטרו זוג חרדים וחתנם.

צילום: קבוצת מדברים תקשורת
צילום: קבוצת מדברים תקשורת

מתנדבי ארגון ‘מתעסקים’ הגיעו לזירת התאונה וכן לבית החולים וטיפלו בכל סידורי הגופות, המתנדבים נאבקים בשעות אלו ע”מ שבית החולים לא ינתח את גופתו ובחסדי שמים יצליחו למנוע זאת.

עד ראייה שמכיר את המשפחה שנכח במקום סיפר ל'קוקר' כי "מדובר באסון כבד עם מראות קשים מנשוא". לדבריו, מדובר ב"תאונה קטלנית בה נגדעו חייהם של משפחה אחת ברגע. "זהו אירוע מזעזע שלא רואים כל יום. מדובר במחזה קשה, אבל חייבים להתגבר ולתפקד".

"הבשורה מגיעה בשעות הערב המוקדמות. המשפחה והשכנים כולם מזועזעים ולא מבינים ולא מעכלים. כל מקום שאתה הולך – אתה שומע בכי וצעקות, אסון. זו משפחה לתפארת. אסון כבד לכולנו. אסון שחותך את הסביבה והמכרים לגזרים". אמר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.