זוהיר בהלול רץ לכנסת: "צריך מציאות חדשה"‎ (וידאו)

זוהיר בהלול שדרן הרדיו הוותיק מסביר בראיון לרינה מצליח בערוץ 2 מדוע החליט להיכנס לחיים הפוליטיים.

זוהיר בהלול שדרן הרדיו הוותיק מסביר בראיון לרינה מצליח בערוץ 2 מדוע החליט להיכנס לחיים הפוליטיים. "במלחמת 'צוק איתן' נפערה תהום עמוקה, מסוכנת, בלתי רגילה וכמעט חסרת תקדים, בין האוכלוסיה היהודית והאוכלוסיה הערבית", אמר בהלול בריאיון לחדשות 2. "בטיקט הזה אני יכול להיכנס ולתרום. כל הזמן הדפתי וסירבתי לרעיונות, אבל אחרי 'צוק איתן' החלטתי שאולי נפל הפור ואני צריך להיות שותף. לא מעמדת המבקר, אלא מעמדת המיישם".

באדיבות רשת

בהלול הדגיש כי הוא "פתוח להצעות ורעיונות, העיקר שמישהו יאמץ את הטיקט שלי, וזה הטיקט שייצור שיח חדש ומציאות חדשה", הוא אמר. "לא יכול להיות שנמשיך לתעב אחד את השני. הגיע הזמן ליצור משהו מאין. בתקופה האחרונה חיינו – שתי האוכלוסיות – בוואקום גדול, ובכל ואקום שנוצר משהו מחלחל פנימה, ומי שחלחלו הם הקיצונים הגזעניים".

אולם ככל הנראה, המפלגות הערביות אינן נמצאות מבחינתו על הפרק. "המפלגות הערביות עדיין לא החליטו בעצמן מה הן יעשו", הוא הסביר כשנשאל לגביהן. "אין סיפור מוגמר מבחינתן".

לדבריו,  "יש גישושים", הודה בהלול. "להיכן הם יובילו? אינני יודע, אני בהמתנה. אבל החלטתי שאם תיווצר הסיטואציה המתאימה מבחינתי, אכנס לפוליטיקה. הגיעה העת. זו ההזדמנות וצריך לנסות ליצור מציאות חדשה. אם אדם כמוני חושב שיש לו סיכוי, אין סיבה שלא יעשה את זה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.