זוהר הפתיע את נתן זהבי: "אין דבר כזה עם סגולה" (הקלטה)

בשבוע שעבר התבטא נתן זהבי בחריפות כלפי ח"כ מיקי זוהר מהליכוד לאחר שזה אמר "אני סקפטי למצב שבו יהודי רוצח תינוק, לא הגיוני שבDNA- של היהדות יש דבר כזה, זה מתאים לאסלאם". זהבי בתגובה אמר כי "לא האמנתי שיש חבר כנסת שיכול להיות כל כך מטומטם!" ח"כ זוהר לא נותר חייב והחליט לעלות לשידור ולהגיב: { עימות בשידור }

הפתעה בשידור: שדרן הרדיו נתן זהבי, עלה לשידור בתוכנית "זהבי עצבני" שמשודרת ב-103FM'רדיו ללא הפסקה' ותקף את המגיש המזוהה עם השמאל.

בשבוע שעבר התבטא נתן זהבי בחריפות כלפי ח"כ מיקי זוהר מהליכוד לאחר שזה אמר "אני סקפטי למצב שבו יהודי רוצח תינוק, לא הגיוני שבDNA- של היהדות יש דבר כזה, זה מתאים לאסלאם". זהבי בתגובה אמר כי "לא האמנתי שיש חבר כנסת שיכול להיות כל כך מטומטם!"

ח"כ  זוהר לא נותר חייב והחליט לעלות לשידור ולהגיב: "הייתי אומר שזאת אמירה מטומטמת ולא חבר כנסת מטומטם, אבל בוא ניכנס לעומקם של הדברים. אני כיהודי גאה סירבתי להאמין שיש דבר כזה שיהודי ירצה לרצוח חפים מפשע כדי להשיג מטרות כאלה הזויות הייתי קורא להן. ביקשתי בעניין זה פגישה עם שר הביטחון ונחשפתי לאינפורמציה מאוד מטרידה שגרמה לי לצאת בידיעה מאוד ברורה לתקשורת – שאכן יש כאן טרור יהודי, שיש לא רק להוקיע ולמגר אותו, אלא גם לדאוג שהוא לא ישנה בעתיד. כי זה פשוט פוגע בצביון של המדינה הזאת כמדינה יהודית ודמוקרטית וגורם לנזק בלתי הפיך".

זהבי המשיך לתקוף את זוהר בשידור והציע לו : "שמע ח"כ זוהר, הייתי מציע לך הצעה ידידותית – לפני שאתה אומר אמירה שהיא מזעזעת לטעמי, יש היום דבר שקוראים לו 'גוגל' ואם היית לוחץ על 'גוגל' תחת הערך 'יהודים רוצחים יהודים', היית מגלה רשימה, שאני כיסיתי כעיתונאי עוד בימים שהייתי כתב פלילים חלק גדול מהאירועים האלה, והיה מסתבר לך שבעם היהודי שאתה כל כך אוהב, גדל דור של רוצחי ילדים מסריחים, מתועבים ברמות הגבוהות ביותר! אתה יודע כמה יהודים זרקו מהגג את התינוקות שלהם או הטביעו אותם?! אין דבר כזה עם סגולה! היהודים הם עם ככל העמים, הגיע הזמן שתפנים את זה!"

 

ח"כ זוהר: "אני מסכים איתך לחלוטין. אבל צריך להגדיר נכון את המושג טרור. הרי טרור זה רצח של חפים מפשע למטרות פוליטיות. ואני מדבר על כך שלא האמנתי שיש אנשים שלמטרות פוליטיות רוצים לרצוח חפים מפשע שהם יהודים. מסתבר שיש קבוצה של קומץ אנשים שמאמינים בשלטון מלכות שצריך להיות פה, והם טוענים שצריך לקעקע את הרעיון הדמוקרטי במדינת ישראל וצריך לעשות את זה באמצעות רצח של חפים מפשע. וכאשר נחשפתי לאינפורמציה הזאת אני מיד הודעתי שאני חוזר בי מהצהרתי הקודמת".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.