זועבי התלוננה על אורן חזן: "נגעל ממך"

זועבי מציגה דוגמאות של התבטאויות מפיו של אורן חזן כלפיה. "איכס", "בא לי להקיא ממך", "את גורמת לי להרגיש רע", "חלאת אדם", "שונא אותך", "נגעל ממך", "למה אני צריך לראות אותך, עכשיו אני צריך לסבול כל היום בגלל שראיתי את הפנים שלך". { חזן נגד זועבי}

שוב תלונות על התנהלותו של חבר הכנסת אורן חזן, הפעם  מצידה של חברת הכנסת חנין זועבי שהגישה יחד עם ח"כ עאידה תומא סלימאן תלונות נפרדות ליו"ר ועדת האתיקה, ח"כ יצחק ועקנין על כך שחזן נהג כלפיהם באלימות מילולית. זועבי מציינת בתלונתה לא פחות מחמישה מקרים בהם לטענתה הותקפה מילולית על ידי אורן חזן.

במכתבה לועדת האתיקה מציינת זועבי כי "בהתחלה חשבתי לנכון להתעלם, בתקווה שהוא יבין לבד שהתנהגותו כלפי איננה ראויה ואף לא שווה התיחסות אבל לצערי הוא לא חדל מאותה התנהלות נלוזה ועל כן תלונה זו". לדבריה, "אני מרגישה עלבון מעצם העבודה שאני מלינה נגדו".

בין היתר מציינת זועבי מספר דוגמאות של התבטאויות מפיו של אורן חזן כלפיה. "איכס", "בא לי להקיא ממך", "את גורמת לי להרגיש רע", "חלאת אדם", "שונא אותך", "נגעל ממך", "למה אני צריך לראות אותך, עכשיו אני צריך לסבול כל היום בגלל שראיתי את הפנים שלך".

היא מציינת כי התלוננה על התבטאויותיו של ח"כ חזן בפני יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין אך לדבריה ועדת האתיקה היא המקום הנכון להרתיע חברי כנסת מלגלות יחס או התנהגות מבזה, כפי שלדבריה נוקט ח"כ חזן כלפיה. בתלונה נפרדת של ח"כ ח"כ עאידה תומא סלימאן, היא טוענת כי חזן אמר לה "לשטוף את הפה באקונומיקה".

בתגובה לעתירות נגדו, אמר ח"כ חזן לאריק בנדר ממעריב אונליין: "מדובר בשתי מחבלות בתהליך השלום שפועלות יום יום ללא לאות להסתה נגד מדינת ישראל, העם היהודי וחיילינו היקרים. אין להן מקום בכנסת". האחת 'תנין' זועבי כבר פעלה וסייעה לטרור והשנייה מלווה אותו בטרור מילולי".

על התקרית עם ח"כ עאידה תומא סלימאן, סיפר: "שמעתי אותה מדברת על אלוקים ועל הר הבית. אמרתי לה שהיא בכלל אתאיסטית. מה לה ולהר הבית. בתגובה היא צעקה לי 'זבל'. אמרתי לה שהיא אתאיסטית. היא צעקה לי זבל. אמרתי לה לשטוף את הפה באקנומיקה. שתיהן צריכות להגיד תודה שדברתי אליהן כך. הן יצאו בזול. אני עומד מאחורי הדברים ואם חברת הכנסת או כל אחד יכנה אותי בכינוי גנאי אשיב לו כגמולו ללא מורא ואעשה הכל להוציא אותן מכנסת ישראל". עוד אמר: "באמת נהיה לי רע כשאני רואה אותן מנצלות את בימת הכנסת כדי לפגוע בדמוקרטיה הישראלית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.