זועבי: חיילי צה"ל יותר טרוריסטים מדאע"ש (וידאו)

בלעדי: הח"כית, שבעקבות התבטאויות קודמות כבר הורחקה מדיונים בכנסת, אמרה בריאיון לחדשות 2 Online כי "הם בכל פעם הורגים אחד בסכין שלהם, בצה"ל בכפתור אחד (הורגים) עשרות פלסטינים". היא קראה לא להתגייס לא לצה"ל ולא לדאע"ש: "שניהם צבאות שהם רוצחים, אין להם גבול ואין להם קו אדום"‎

לאחר שועדת הכנסת החליט להרחיק את זועבי מפעילות היא ממשיכה לפתוח את פיה. בריאיון לחדשות 2 Online התייחסה זועבי לארגון המדינה האסלאמית דאע"ש והשוותה בינו לבין צה"ל. "הם בכל פעם הורגים אחד אחד בסכין שלהם ובצה"ל בכפתור אחד (הורגים) עשרות פלסטינים. אמנם זה נשאר החייל במטוס כשהוא מפציץ ואמנם הוא לא רואה את הקורבן אבל… יש תזוזה קלה בכנפיים… הוא לא פחות טרוריסט ממי שלוקח סכין ועורף את הראש. ומי שמצטלם עם גופות, צוחק, עם גופות של פלסטינים, אני לא חושבת שהוא פחות טרוריסט מאשר זה שעורף את הראש. הם הורגים יותר מאשר הסכין".

וידיאו באדיבות רשת

על לאמצעי הלחימה בהם משתמש צה"ל אמרה: "M16, טנקים והפצצות מהאוויר, כאשר הורגים עשרות ומאות – יותר טרוריסטים מאשר הסכין. M16 וטנקים יותר טרוריסט ורצחני מהסכין, והטנק יותר רצחני מהסכין. שמה מצטלמים ופה מצטלמים, שם מצטלמים עם הסכין ופה מצטלמים עם גופות, עם הפצצות שלהם וגם צוחקים. ה- M16 והפצצות הורגים יותר מאשר הסכין והם יותר טרוריסטים, כן".

"אני אומרת ששניהם צבאות שהם רוצחים, אין להם גבול ואין להם קו אדום", הוסיפה חברת הכנסת. זועבי לא ממליצה להתגייס לא לדאע"ש ולא לצה"ל ומדגישה כי אין תופעה של ערבים ישראלים שעוברים לדאע"ש, אלא קומץ קטן מאוד שנמצא בשוליים. "כנראה אין להן שום אופציה בחיים, שאיבדו את המשמעות של החיים שלהם, נכנסו לתוך אידאולוגיה פונדמנטליסטית כל כך סגורה".

זועבי הביעה את דעתה גם על הקריאות להשעות את קבוצת בני סכנין מליגת העל, לאחר שהעניקה אות הוקרה לח"כ לשעבר עזמי בשארה, שנמלט מישראל אחרי שנחשד בריגול . "זו הסתה לשם הסתה, אנחנו רוצים תמיכה מכל העולם הערבי, אנו חלק מהעולם הערבי", אמרה חברת הכנסת. "התמיכה היא למען הספורט, למען הנוער, מקומות בילוי. הספורט הוא מקום ששומר על הנוער מאלימות, מלצאת לרחובות ולהידרדר לכל מיני תופעות אנטי חברתיות כמו סמים ואלימות".

"את עזמי בשארה אנו נבקר, הוא נשאר חבר שלנו, יש לנו קשר ידידות והוא יישאר הידיד שלנו, הוא אינטלקטואל ערבי", אמרה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.