זו לא "התפרקות!" – צפו(וידאו)

בימים אלו בהם משודר התחקיר המציג כביכול החברה החרדית בהתפרקות, בכתבתו של אבישי בן חיים: "חרדים – ההתפרקות", נברנו בארכיון ובאותו ערוץ שודרה סדרה מחמיאה יותר על הציבור החרדי המציגה את הפנים האמיתיות של הציבור החרדי. {הפנים האמיתיות}

בימים אלו בהם משודר התחקיר המציג כביכול החברה החרדית בהתפרקות, בכתבתו של אבישי בן חיים: "חרדים – ההתפרקות", נברנו בארכיון ובאותו ערוץ שודרה סדרה מחמיאה יותר על הציבור החרדי המציגה את הפנים האמיתיות של הציבור החרדי.

בסדרה תיעודית בת 3 פרקים. אמנון לוי הצליח לראשונה להיכנס לחברה הסגורה במדינה ומראה את נקודת מבטם. הפרק הראשון מתוך שלושה, מתחקה אחר הבית החרדי: איך מפרנסים משפחה גדולה כל כך, כיצד מחתנים את הילדים ומי מדריך אותם לקראת הלילה הראשון אחרי החופה.

בפרק השני אמנון לוי מנסה להבין מה חושבים החרדים בנושאים שיוצרים מלחמות עם החילונים: האם הם מכירים במדינה, מה הם עושים בזמן הצפירה והאם הם באמת מעדיפים ללמוד במקום להתגייס.

בפרק השלישי בו מתחקה לוי אחר האמצעים שיצרו החרדים במטרה ליצור בידול ברור ביניהם לבין החילונים ושומע מהם על מטרתם להגן על החברה החרדית מפני העולם שבחוץ.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.