זייברט בגילוי לב: "לא הולך לכנסת, אני נשאר בבני ברק גם לא כראש עיר"

ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט חשף את כוונותיו העתידיות במהלך סימפוזיון ראשי הערים בישיבת 'תורת זאב' נשאל זייברט האם מתעתד לרוץ לכנסת, והשיב בשלילה, זייברט הוסיף: "אני נשאר בבני ברק גם אם לא אכהן כראש עיר". על יחסי הכוחות בין 'דגל התורה' ל'אגודת ישראל' אמר זייברט: "מי שרוצה לחפש בעיות ימצא אותם גם עם 12 מנדטים"

ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט חשף את כוונותיו העתידיות במהלך סימפוזיון ראשי הערים בישיבת 'תורת זאב' נשאל זייברט האם מתעתד לרוץ לכנסת, והשיב בשלילה, זייברט הוסיף: "אני נשאר בבני ברק גם אם לא אכהן כראש עיר". על יחסי הכוחות בין 'דגל התורה' ל'אגודת ישראל' אמר זייברט: "מי שרוצה לחפש בעיות ימצא אותם גם עם 12 מנדטים".

במהלך סימפוזיון שנערך לתלמידי ישיבת 'תורת זאב' חשף חנוך זייברט את כוונותיו הפוליטיות, לשאלת המנחה עיתונאי יתד נאמן אריה זיסמן האם בכוונתו לרוץ ולהתמודד ברשימת 'יהדות התורה' לכנסת השיב בשלילה.

במהלך הדיון יצא ראש עיריית בני ברק למתקפה נגד השבועונים וחשף: "אני לא מכניס אליי הביתה ולא מקבל שבועונים, אסור לקרוא אותם". את הדברים אמר במהלך הדיון על מלחמת הקרדיטים לחברי הכנסת בעיתונות המפלגיתי, זייברט הוסיף: "אני יכול להגיד על עצמי, אני ראש עיר שמונה שנים ולא נכנס אליי לבית אף שבועון".

ישראל פרוש ראש עיירית אלעד אמר במהלך הדיון: "זה לא הוגן ההסדר של שניים מול ארבע בכנסת". יחד עם זאת מתח ביקורת על זה שאביו ח"כ מאיר פרוש הוא זה שהיה צריך לפרוש: "לא חושב שמאיר פרוש היה צריך לתת את זה, פרוש כבר נתן את זה בקדנציה הקודמת, את החינוך הטוב ביותר שלמדתי בפוליטיקה זה הדקה בה אומרים אני נותן למען היהדות החרדית, וזה מה שאבי עשה".

פרוש הוסיף: "הרגשתי שהיה צריך לעזור לציבור הליטאי שהרגיש לא טוב ולא נוח אחרי הבחירות האחרונות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.