זייברט: "לא מכיר את המסיבה"

ראש עיריית בני ברק, הרב חנוך זייברט, אומר בשיחה לחדשות 2 כי הוא לא מתרגש מהיוזמה. "אני לא מכיר את המסיבה ולא מוטרד", אמר ראש העיר. במשטרה לא יאשרו את ההפגנה. { הפרובוקציה בבני ברק}

4,000 חילונים אישרו את הגעתם למסיבת הפרובוקציה המתוכננת להתקיים בשבת הבאה בבני ברק, במחאה על הדרישות של המפלגות החרדיות לסגור מרכולים בסופי שבוע ולמנוע את עבודות הרכבת בשבת.

ראש עיריית בני ברק, הרב חנוך זייברט, אומר בשיחה לחדשות 2 כי הוא לא מתרגש מהיוזמה. "אני לא מכיר את המסיבה ולא מוטרד", אמר ראש העיר. זייברט הוסיף כי אין בכוונתו להתייחס ליוזמה מעבר לכך.

יוזמי מסיבת הרחוב מסבירים באירוע שפתחו בפייסבוק כי "הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולהילחם על החופש לחיות. אי אפשר לשתוק יותר להפרת הסטטוס-קוו. אי אפשר להגביל את תנועת האנשים בשבת וגם ביום חול בגלל גחמות פוליטיות חרדיות".

"זהו קול השעה לשפויים שעוד נותרו פה, למי שלא רוצה לראות את משמרות המהפכה של החרדים בת"א", הוסיפו היוזמים. "שירתנו בצבא, עושים מילואים, משלמים מיסים עובדים כמו חמורים. הגיע הזמן להבהיר שמיעוט קיצוני לא ישלוט בנו! אנחנו שמניעים את המדינה הזאת נהיה בה חופשיים, או נילחם עד שנהיה כאלה!".

נכון לעכשיו אין אישור של המשטרה לקיום האירוע בשל החשש שהוא עלול להוביל לעימותים אלימים בין המפגינים החילונים לתושבי בני ברק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.