זייברט לא נכנע לליצמן

גורם בעייריה שיבח את ראש העיר זייברט על כך שדאג לרוב תושבי העיר, "זייברט נלחם למען התושבים המקומיים שסובלים ממצוקה חמורה של מבנים", הוא אומר. { "נאבק למען התושבים" }

 סערה בבני ברק: ראש עיריית בני ברק חנוך  זייברט סירב לבקשתו של שר הבריאות ליצמן לסייע לשר החינוך בנט שביקש להציל את בית הספר הדתי לאומי בעיר – כך מפרסם עקיבא וייס באתר 'בחדרי חרדים'.

על פי הדיווח, הנהלת בית הספר 'צביה' הממוקם ברחוב מימון בבני ברק כבר סיכמה לפני שנים, כי תעזוב את הבניין, וזה בגלל שרוב התלמידים אינם תושבי העיר.

ולמרות מצוקת המבנים, בנט פנה למקרובו החדש יעקב ליצמן בדרישה שידבר עם זייברט, שזה יואיל בטובו להשאיר את הדתיים לאומים במתחם.  אלא שזייברט לא נכנע לדרישת ליצמן וסירב להחזיר את המבנה לידי הדתי לאומי בשל מצוקת המבנים.

גורם בעייריה שיבח את ראש העיר זייברט על כך שדאג לרוב תושבי העיר, "זייברט נלחם למען התושבים המקומים שסובלים ממצוקה חמורה של מבנים", הוא אומר.

עסקן מקומי בעיר מצטרף לשבחים, ואומר ל'קוקר' כי "ראש העיר זייברט העדיף את טובת התושבים על פני הקשרים החמים עם האח בנט,  לולא התעקשותו של זייברט הילדים שלנו היו נאלצים לנדוד לבתי ספר מרוחקים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.