"זייברט לא רוצה שיהיה חיכוך בין המסופרים לבנות הסמינר"

תושב ב"ב האשים את ראש העיר זייברט שמתנכל למספרה שלו, וזאת בשל העובדה שהיא ממוקמת לידי הסמינר החרדי – דבר שגורם לחיכוך עם בנות העיר. וגם, תגובות העירייה

תושב העיר ב"ב פרסם ברשתות החברתיות הודעה בה האשים את ראש העיר זייברט שמתנכל למספרה של עידו, וזאת בשל העובדה שהיא ממוקמת לידי הסמינר החרדי – דבר שגורם לחיכוך עם בנות העיר.

בהודעה שפרסם ברשתות החברתיות נכתב כך: "תכירו את עידו, מספרה שעובדת שנה ברחוב כהנמן בבני ברק. כל המערכות גילוי אש וכו מותקנות ולמאות הכל הוא לא מקבל רישוי עסק, ויותר גרוע קיבל התראה שתוך שבוע הוא חייב לפנות את העסק.

וכל זאת למה?? כי יש סמינר צמוד אליו וראש העיר הרב זייברט מיודענו לא רוצה שיהיה חיכוך בין המסופרים לבנות הסמינר.. סדום בהתהוות.

עידו סירב עד כה להגיב על הדברים.

עיריית ב"ב מסרה את התגובה הבאה:

א. הסדום בהתהוות זה מי שמוסר מידע שקרי לתקשורת.
ב. לעידו היתה בעבר מספרה ברחוב הרב כהנמן 78, בני ברק, אך הוא לא נקט במשך למעלה משנה וחצי שום צעד כדי לקבל רישיון עסק כחוק, כתכנית סניטרית, אישור משרד הבריאות לחיטוי כלי העבודה ועוד.
ג. לפני כשנה פתח עידו מספרה ברחוב הרב כהנמן 100, וגם בכתובת זו לא נקט כל צעד להסדרת רישיון חוקי, לא הגיש כל תכניות נדרשות ולא עשה כל צעד חוקי, גם המידע על מערכות לגילוי-אש לוקה בחסר, שכן יש צורך גם באישור כיבוי-אש לעסק, ומשם נמסר לנו, כי הוא לא פנה לתחנת הכיבוי כלל וכלל.

ד. רצ"ב מכתבים ממח' רישוי עסקים של העירייה אליו לגבי המקום הקודם והדרישות החוקיות לרישיון עסק, שהוא לא ביצע אותן. כמו"כ מכתב הבטחותיו מאז בכתב ידו שהוא לא ביצען, ומשום כך כל טענותיו חסרות בסיס, והסדום נמצא לא בעירייה, אלא בכתובת אחרת.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נבל ברשות התורה

  90 אחוז מהעסקים בבני ברק יש בעיות עם הנושא של אישור כיבוי אש. אבל פה משתמשי ברגולציה בשביל להתיש בן אדם בגלל סיבות אחרות. יבוא יום ויניב בחירות בבני ברק ולא הרבנים יקבעו לנו למי מותר לחנות בחניית נכים ולמי מותר לנפנף באביו החולה והנכה.

  נתי |
  הגב
 2. החרדים במועצת עירית ירושלים אישרו 400 אלף שקל למצעד התועבה והבזויה, כאשר הגיעו להצבעה הם [רוב החרדים] יצאו מהאולם בשביל שיהיה רוב לאישור התקציב המסריח הזה THE SHAME PARADE IN JERUSALEM. מחללי שם שמים ברבים... שיתביישו להם!!!

  החרדים במועצת עירית ירושלים אישרו 400 אלף שקל למצעד התועבה והבזויה, כאשר הגיעו להצבעה הם [רוב החרדים] יצאו מהאולם בשביל שיהיה רוב לאישור התקציב המסריח הזה THE SHAME PARADE IN JERUSALEM. מחללי שם שמים ברבים…

  שיתביישו להם!!!………………………………………………………..

  THE SHAME PARADE IN JERUSALEM |
  הגב