זייברט סייר במתחם הבריאות לילדי העיר (תמונות)

במסגרת מתחם הבריאות זכו אלפי ילדים להדרכות מצד נציגי מאוחדת על סכנות הקיץ * מר רון שולויס ראש אגף שיווק ושירות במאוחדת: "אנו רואים חשיבות רבה בפעילות מתחם הבריאות"
ראש עיריית בני ברק ובכירי העירייה יחד עם בכירי מאוחדת סיירו במתחם הבריאות של מאוחדת בימי הפעילות של עיריית בני ברק. תיעוד

במסגרת פעילויות הקיץ של עיריית בני ברק במתחם הבריאות של מאוחדת זכו אלפי ילדים לפעילויות העשרה בריאותית באמצעות נציגי מאוחדת שהעבירו הדרכות על הסיכונים בימי הקיץ ובנושאי תזונה ואוכל בריא.

הילדים קיבלו חומרי הסברה על מגוון הסיכונים הקיימים בימי הקיץ והדרכים להישמר מפניהם, וכן על החשיבות שבשמירה על תזונה נכונה ובריאה.
unnamed

לסיור מיוחד במתחם הבריאות הגיעו קברניטי העיר בני ברק וראשי מאוחדת ובהם ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט, שלמה קוסטליץ – מחזיק תיק תרבות וחבר הנהלת העיר, יעקב רוזן – מנהל מחלקת תרבות, רון שולויס – ראש אגף שירות ושיווק במאוחדת , אלישע הוסמן – מנהל מחוז מרכז, משה כהן – סגן מנהל מחוז מרכז ומנהל המגזר החרדי במחוז, ד"ר דוד מורל עוזר מנכ"ל ומנהל תחום פרויקטים ועוזרו ר' דוד שורץ, הגב' שרון שיין שניר – מנהלת שיווק מחוז מרכז , הגב' קרן גולדברג- מנהלת מרחב התקוה ומנהלי המרפאות בבני ברק יצחק וינר ,אלון כהן,הגב' שיפי הרברט,הגב' יהודית זינגר.
unnamed (1)
ר"ע בני ברק חנוך זייברט בירך על פעילות מאוחדת ואמר: "ישנה חשיבות רבה להדגיש בפני ילדי העיר את ערכי הבריאות והיות שמאוחדת נחשבת למובילה בקידום המודעות לבריאות אני רואה בחיוב רב את שיתוף הפעולה עם העירייה והפעילות לטובת תושבי העיר".
unnamed (2)

ראש אגף שירות ושיווק במאוחדת רון שולויס: "מאוחדת מובילה בבני ברק ומאפשרת שירותי רפואה זמינים ומקצועיים לטובת רבבות לקוחותיה בעיר. אנו מאמינים בתרומה לקהילה ובהעלאת המודעות לבריאות נכונה, ולכן אנו רואים חשיבות רבה בהפעלת מתחם הבריאות בבני ברק".
זייברט

סגן מנהל מחוז מרכז במאוחדת ומנהל המגזר החרדי במחוז משה כהן : "כמי שמנהל את המגזר במחוז, אני רואה חשיבות עליונה בשיתוף פעולה עם עיריית בני ברק וערים חרדיות נוספות. מאוחדת מתכוונת להמשיך לפתח את שירותיה ולקיים פעילויות למען לקוחותיה כמו פעילות הקיץ המשותפת עם העירייה לרווחת ילדי העיר בני ברק בכלל ולקוחות מאוחדת בפרט".

זייברט עם ילדים

ילדים חרדים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.