זיכוי מיותר? האפליקציה תמכור אותו

מלאי של זיכויים ללא צורך? אפליקציה חדשה מבית היוצר של אפליקציית הניווט המצליחה WAZE – תאפשר לכם למכור אותם

קיבלתם זיכוי, אך אין לכם, מה לרכוש בו? אז תחשבו הפוך, תמכרו אותו. באפליקציה חדשה ושמה "Zeek", הצרכנים יכולים לסרוק זיכוי כלשהו, שאינם רוצים בו, וככל הנראה גם לא ישתמשו בו, לנקוב במחיר עבורו ולמכור אותו למי שכן מעוניין בו.

נשמע מעולה? כן. הבעיה היחידה, שעדיין לא נפתרה, נמצאת בצורך, שקצת מעיק, כי את הזיכוי עצמו, צריך פיזית להעביר לקונה. הכסף על הרכישה בזמן שהזיכוי נרכש על ידי הקונה, יכנס ישירות אל חשבון הבנק של המוכר. אך הצורך בהעברת הזיכוי לקונה, מקשה על הצלחת האפליקציה. בחברת -"Zeek" טוענים "אנו עדיין עובדים על פתרון לבעיה".

בחברה עצמה, עדיין לא ברור כיצד יפיקו רווח כספי מהשירות, זאת כיון שהאפליקציה היא בחינם ואין בעבור השימוש בה- עמלות תשלום, מנכ"ל החברה אומר "כרגע השירות מופעל בחינם, אנחנו לא לוקחים עמלה לא מהמוכר ולא מהקונה" ומספר כי "אנחנו עובדים על מודל עסקי שיאפשר לנו להמשיך לספק את השירות הזה לאורך זמן וללא עמלות".

האפליקציה החדשה עדיין בתחילת דרכה, אך למרות שאין לה מודל עסקי או רווחים בפועל, לא נראה כי הדבר יפריע לאפליקציה להימכר. כמו שכבר קרה עם יישומים אחרים שניקנו במאות מיליוני דולרים.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.