זכתה בלוטו ונכנסה לחובות

לנאווה היה את כל הסיבות לחיות כמו מיליונרית, אך גם למי שזכתה בלוטו זה לא הספיק. צפו בראיון המרתק

"יצאתי להפסקת צהריים, גיליתי על הזכייה ולא יכולתי לעמוד על הרגליים". כך משחזרת לחדשות 2 נאוה כהן שגילתה ביום בהיר שזכתה ב-7 מיליון שקלים. "חזרתי לעבודה והודעתי להם שאני מתפטרת. נסעתי ללונדון, שופינג, הצגות. פיזרתי כסף על משפחה וחברים, חייתי בבועה, חשבון הבנק לא עניין אותי. מי שהיה אז בעלי קנה ישר שלוש מכוניות. אחרי הזכייה הייתי שנה בטיפול, נגמרו לי החלומות".

בראיון עם ניב רסקין ב"חדשות הבוקר" סיפרה נאווה כיצד החלום יכול להפוך לסיוט. "שש שנים אחרי קיבלתי טלפון מהבנק שהודיע לי שיש לנו חוב של 50 אלף שקל. אז הבנתי שאין כסף ו-7 מיליון שקל נמחקו. שאלתי שאלות ולא קיבלתי תשובות נכונות. אחרי שהכל צף והגיעו מכתבים הביתה הבנתי שאין לי כסף. חצי שנה הייתי בנפילה נפשית, חשבתי מה עושים. לשמחתי ההורים שלי היו שם, במקביל גם התגרשתי באותה תקופה".


"לכולם יש אינטרס איך להרוויח מהכסף שלך", היא מנתחת, "אבל אם היה מישהו שמנווט, סביר להניח שהייתי משקיעה נכון, ממשיכה לעבוד אבל גם חייה טוב ממשהו אחר. לא נולדתי עם כסף, לא יודעת איך להשתמש בו".

לנאווה יש גם הפי אנד אופטימי. "יש לי ילדים לגדל, אני צריכה להמשיך הלאה. אין לי זמן לשקוע, יצאתי לעבוד ואני מפרנסת את ילדיי בכבוד. אין לנו הרבה כסף אבל אנחנו חיים מצוין. יש לי כבר חודש טופס לוטו בארנק שלא בדקתי. טיפ לזוכים? לנוח ולקחת את הזמן. לא לספר לאף אחד, לא להתפטר מהעבודה. זה בסדר קצת להתפרע בהתחלה, אבל אחר כך להיכנס לפרופורציות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.