זעזוע: אלמונים ניקבו את צמיגי רכביהם של מנהלי מוסדות שתומכים באייל מסיקה לראשות העיר נתיבות

מנהלי מוסדות התומכים באייל מסיקה לראשות העיר נתיבות כהוראת גדולי ישראל נחרדו לגלות כי צמיגי רכביהם נוקבו בידי אלמונים * מטה בני התורה למען מסיקה: "דבר לא ימנע מאיתנו לקיים את הוראת גדולי ישראל"

מערכת הבחירות בעיר נתיבות סוערת. לאחר הוראתם הברורה של גדולי התורה ובהם מרן הגר"ח קנייבסקי שהורו שיש להעדיף ולתמוך את מועמד שומר השבת אייל מסיקה החליטו אנשי דלא מעלי שהם אינם סרים למרותם של גדולי התורה וביצעו מעשים שלא ייעשו.

באישון ליל ניקבו אלמונים צמיגים ושמשות רכביהם של ראשי כוללים ומנהלי מוסדות התומכים, כהוראת גדולי התורה, במועמד אייל מסיקה.

הידיעה פשטה כאש בשדה קוצים כשהקהילה החרדית מגנה ומתנערת מהמעשים.

ממטה בני תורה נמסר: "אנחנו פועלים על דעת תורה וגדולי ישראל, וגם מקרים כאלו לא ימנעו מאתנו להמשיך ולפעול למען בחירתו של אייל מסיקה לראשות העיר".

A1 A1_1 A1_2 A1_3

כזכור, התקבל המועמד לראשות העיר נתיבות אייל מסיקה בבתי גדולי ישראל מכל החוגים והעדות, בין היתר ביקר והתקבל בחמימות אצל הגאון רבי מאיר מאזוז ר"י כסא רחמים ורבה של הקהילה התוניסאית בארץ, לשם הגיע מלווה ברב הקהילה החרדית הרה"ג דנון דנין ואברכי הקהילה, ראש הישיבה בירך את אייל מסיקה בברכת הצלחה ושיזכה לנהל את העיר בקדנציה הקרובה ביד רמה.

כמו כן התקבל אייל מסיקה בבתי מרנן חברי מועצת גדולי התורה של דגל התורה, בכל בתי הרבנים התקבל בחמימות כשהוזכר לרבנים שאייל מסיקה "הוא המועמד היחיד שומר שבת בנתיבות", הרבנים בירכו אותו שזכות השבת תשמור עליו ותגן עליו ושיזכה לקדש שם שמיים כראש עיר,

עוד לפני כן ביקר הרה"ג דנון דנין רב הקהילה החרדית בעיר במעונו של מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי וזכה להוראה ברורה ונחרצת לפיה יש לפעול למען המועמד שומר השבת היחיד אייל מסיקה כשמרן הגר"ח מורה לפרסם את ההוראה. מאז יצאה ההוראה נרתמו עשרות מבני הקהילה החרדית לפעילות לקיים את הוראת גדולי ישראל ולתמוך במועמדותו של מסיקה לראשות העיר.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני תושב נתיבות ונמצא בעניני הבחירות רב חיים קניבסקי והגריא"ל שטיינמן תומכים ביחיאל זוהר. אבי שיף אני קורא הרבה את כתבותך ובדרך כלל הם מושקעות ברורות ונכונות אך הפעם כתבת דברים נכונים אך לא עד הסוף.

  משה |
  הגב
  • מעניו מי אתה אדון משה הנכבד נא דייק בדבריך ואמור לכולם כיצד נשאל הרב קנייבסקי כשבאו אנשי זוהר לבקש שיתמכו בו ? ראוי שתודו שהגיע הזמן לסיים עם הבריונותהמזעזעת המתחוללת בנתיבות ושיפקח את עניו אדון ראש הממשלה מי יצג אותו בעיר נתיבות די די תושבי נתיבות חיים בפחדוגם שהםאומרים בפיהם יחיאל זוהר אנחנו בוחרים בוודאות יבחרו במר מסיקה ועוד ימים יגידו,

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב