בלי בושה: המעודדות לבשו ציציות

זעזוע והלם בעקבות האירוע המביש אמש במשחק בין מכבי תל אביב לאשדוד, במסגרת חצי גמר גביע המדינה, שבמהלכו עלו על הרחבה נשים והופיעו בלבוש מינימלי ובלתי צנוע

זעזוע והלם בעקבות האירוע המביש אמש במשחק בין מכבי תל אביב לאשדוד, במסגרת חצי גמר גביע המדינה, שבמהלכו עלו על הרחבה נשים והופיעו בלבוש מינימלי ובלתי צנוע, כאשר כל אחת מהנשים עטופה בציצית: "מדובר בחציית גבול חמורה ומסוכנת", הגיב ח"כ מלכיאלי.

"לוקחים דבר קדוש כמו ציצית והופכים אותו לבדיחה במשחק כדורסל", טען מלכיאלי. "אני קורא לשרת התרבות מירי רגב אשר הדת והמסורת קרובים מאוד לליבה לטפל בעניין בכל חומרת הדין ולמנוע ממקרים שכאלו להתרחש שוב".

בעקבות האירוע המביש איגוד הכדורסל פרסם הודעת התנצלות בה נמסר: אמש התקיימו משחקי חצי גמר גביע המדינה. לצערנו חלק מהציבור נפגע מהופעה של אחת מהלהקות שהופיעו בערב הזה, אנו מתנצלים על כך וכמובן שמופע מסוג זה לא יחזור על עצמו.

ענבל מאיו מנהלת הלהקה מסרה: "הנבחרת שלנו נבחרה להופיע במשחק בשל המקצועיות והאיכות של המופעים שלנו. בין השאר הופענו גם במופע חסידי. הבד שנלבש נועד לצורך אווירה בלבד.

המופע הזה מאוד פופולרי בארץ ובקרב קהילות יהודיות בחו"ל ועולה במשך שנים רבות. מעולם לא קיבלנו עליו ביקורת וכמובן שמעולם לא היה בכוונתנו לפגוע ברגשות של אף אדם. בעקבות התגובות לא נעלה עם המופע הזה במשחק הגמר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.