"משמרות צניעות החלו לעבוד בבתי"ס ממלכתיים"(האזינו)

ידו הארוכה של בנט? תלמידי בקריית אונו שהגיעו לצילומי מחזור בבגדים שאינם הולמים ננזפו ע"י המורים {זעזוע חילוני}

משמרות הצניעות הגיעו  לציבור החילוני? תלמידי  י"ב בתיכון בן צבי בקריית אונו שהגיעו לצילומי ספרי מחזור בבגדים שאינם הולמים ננזפו וקיבלו הוראה להתלבש בבגדים צנועים יותר – כך נחשף ב'הארץ'

אור רימון, תלמידה באותו התיכון, שוחחה על התקרית עם יעל דן בגלצ ואמרה : "זה משפיל ומעודד דימוי גוף לא נכון. אומרים לנו להסתיר, אז אנחנו מבינות שיש משהו להתבייש בו".

[soundcloud url="https://api.soundcloud.com/tracks/235220268" params="color=ff5500" width="100%" height='166' iframe="true" /]

חבר הכנסת ויו"ר סיעת מרצ אילן גילאון הביע את זעמו אף הוא ואמר. "אני מאד מוטרד שמשמרות צניעות התחילו לעבוד בבתי ספר ממלכתיים", אמר, "יש כל הזמן נסיגה של הכללים החילוניים האוניברסליים, ומי שתופס את מקומם זה רוח המפקד שעושה חינוך שיורה בין העיניים לראשי ממשלות".

לטענת  החניכים, הצוות החינוכי דרש מהבנות  להצניע את פלג גופן התחתון. על פי רימון, בבית הספר דרישות הלבוש ביום-יום אינן שוויוניות :"אסור מכנסיים קצרים, אבל לבנים פחות מעירים ולא שולחים אותם הביתה כעונש".

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "לבית הספר יש מנדט לקבוע נורמות לבוש ברוח ההולמת את הנהלת בית הספר שנקבעת בשיתוף תלמידים, הורים ומורים. בנוסף, הטענות הובאו לידיעת המפקחת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.