בושה: נבחרת ישראל תשחק בעיצומו של ראש השנה

נבחרת ישראל שמתמודדת באליפות אירופה תשחק מול אלופת אירופה לשעבר בשמינית הגמר בראש השנה, באיגוד ביקשו מפיבא שלא לקיים את המשחק אך היא סירבה

חילול ראש השנה: נבחרת ישראל שמתמודדת באליפות אירופה תשחק מול אלופת אירופה לשעבר בשמינית הגמר בראש השנה, בערב החג הראשון שיחול ביום ראשון (19:30) הקרוב.

יש לציין כי באיגוד הכדורסל לא רצו לשחק בערב החג הקדוש וביקשו מפיב"א שלא לשחק בערב ראש השנה, אך בפיב"א לא התחשבו בישראלים וקבעו את המשחק מול איטליה דווקא לשעה 19:30 שעון ישראל, יותר משעה לאחר כניסת החג.

לפני כשבע שנים, שיחקה קבוצת מכבי תל אביב בעיצומו של ראש השנה באצטדיון רמת גן בישראל – למה שהפך לחילול חג המוני, הקבוצה סבלה באותם שנים מהפסדים רבים וכישלונות שהובילו להתפטרותו של הבעלים שמכר את הקבוצה לאיש עסקים חדש שהבריא את מועדון הכדורגל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חילול שבת היא המשך מחינוך הטמא של הציונים

  מחשבה’לה לשבת אחרון של השנה………….
  חייל לשעבר, מתודה ואומר לכם זה הרס וחורבן ושמד, הצבא מלא חרדים שמתעסקים עם בנות כל הזמן, ממש יום יום וכו’, ואני מדבר על חברה שאפ’ היו אברכים עד לא מזמן. עדיף לא להיות בצבא השמד, ***והזנות שם בלי בושה אפילו ברבים!!!! מתחרט בכל לבי שהתגיסתי לצבא השמד והניאוף, כדרך אלו שעושים פשרות אם הצבא, מאלו המשומדים-הרודפים-והפוגמים-בברית עם ד’ ית’ שמו…

  ==}}}}}}}} "חיילים" בפרט אלו שנראים כחרידים, הם לא "חרדים" אין לנשמתם שום שייכות לחרידים, כל יהודי הוא או חייל או חרידי. אין שום אפשרות לשום יהודי ששומר את התורה הקדושה המושג של נח"ל חרדי, פשוט טעות, אין דבר כזה בעולם, מה שכן ידוע שיש "נחל השמד והניאוף" וכולם יודעים ששום גדול בישראל לא הסכים לנחל החרידי, ואלו המזרחיסטים והריפורמים שהסכימו "לנחל-השמד" הם לא "גדולי ישראל" הם גדולי השמד של דורינו. עמליקים, ערב-רב, מסיונרים, רשעי ישראל.חייל לשעבר, מתודה ואומר לכם זה הרס וחורבן ושמד, הצבא מלא חרדים שמתעסקים עם בנות כל הזמן, ממש יום יום וכו’, ואני מדבר על חברה שאפ’ היו אברכים עד לא מזמן. עדיף לא להיות בצבא השמד, ***והזנות שם בלי בושה אפילו ברבים!!!! מתחרט בכל לבי שהתגיסתי לצבא השמד והניאוף, כדרך אלו שעושים פשרות אם הצבא, מאלו המשומדים- הרודפים- והפוגמים-בברית עם ד’ ית’ שמו…

  גדולי ישראל אסרו להתגיס לצבא השמד והניאוף, והמשומד הזה רוצה לעשות מלחמה נגד הקב"ה? זה מלכתחילה "לא יוצלח" ממש מעשה מסיונרים אפיקורסים = ציונים ארורים. שורש הבעיה היא שלא הי' לו חינוך נכון ע"פ תורה!!! רק ע"פ ישראלים ריקים מאהבת השם, הרוצחים את תורתינו הקדושה בגדול ביותר. בהיסטוריה כאלו הם אלה שאין להם אלוקים והם מסוגלים להתנגד לתורה הקדושה, הם פשוט כפיי טובה לקב"ה.

  אע"פ שהקדוש ברוך הוא רחום וחנון ובעל הרחמים ואין רחמן גדול ממנו בעולם הזה ובעולם הבא ובטח בשר ודם לא יכול לעמוד מול רחמיו האין סופיים שמחיים את הבריאה בכל רגע, וכן מתחסד עם כל הרשעים ומרחם עליהם בכל רגע וארך אפיים שמו שמחכה להם על אף כל עוונותיהם שישבו בתשובה ויתקנו מעשיהם. אבל על אלו שמגדפים נגד הקב"ה עליהם אמרו חז"ל שרשעים אפילו על פתחו של גיהנם אינם חוזרים בתשובה – במסכת ראש השנה (יז ע"א) אמרו פסוק זה על פושעי ישראל הגמורים שאין להם חלק לעוה"ב כמו המינים והמוסרים וכו' ובזמנינו לכאורה זה גם נאמר על המשומדים של המדינה המתכוונים להכעיס השם ולעקור המצות של התורה הק', ועליהם מתפללים כל יום "למינים ולמלשינים אל תהי תקווה וכל הזדים והרשעה כרגע יאבדו"

  ובשבת דף קטז – ספר תורה שכתבו מין ישרף. כלומר, מותר לשרוף אף את השמות הקדושים שבספר שכתבו רשעים כאלו, משום שלמעשה אין בהם שום קדושה כלל וכלל, שכן הם נכתבו לשם עבודת כוכבים, כמו לשם ציונות.

  והרמב"ם (הלכות יסודי התורה ו, ח) הביא "אבל אפיקורוס ישראל שכתב ספר תורה שורפין אותו עם האזכרות שבו, מפני שאינו מאמין בקדושת השם, ולא כתבו לשמו אלא שהוא מעלה בדעתו שזה כשאר הדברים והואיל ודעתו כן לא נתקדש השם, ומצוה לשורפו כדי שלא להניח שם לאפיקורוסים ולא למעשיהם, אבל עובד כוכבים {כמו האפיפיור} שכתב את השם גונזין אותו" ולא שורפין ס"ת של גוי רק של יהודי אפיקורוס. והמבין יבין.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב