חרפה: ערוץ 10 לועג לרב הראשי הגר"י יוסף: "כלב הראשי לישראל"

בושה: תכנית החדשות 'היום שהיה' המשודרת בערוץ 10 , שידרה קטע המלגלג על הרב הראשי לישראל הגאון רבי יצחק יוסף בצורה בוטה וחריפה: "הכלב הראשי לישראל". גורמים בש"ס הגיבו בשיחה עם 'קוקר' לדברים החמורים: "אנו לא חושבים שהדברים ראויים לתגובה, אדם שפוער פיו נגד גדולי ישראל זה אדם שמוכן למכור את נשמתו עבור פרסום"

בושה: תכנית החדשות 'היום שהיה' המשודרת בערוץ 10 , שידרה קטע המלגלג על הרב הראשי לישראל הגאון רבי יצחק יוסף בצורה בוטה וחריפה.

בתוכנית הוצג הרב הראשי לישראל , לא פחות ולא יותר, כ"כלב" תוך כדי לגלוג לדבריו:" לגרש את הגויים מהארץ". אין זו הפעם הראשונה שבה בזים בתוכניות הבידור השונות לדבר שבקדושה ופוגעים ברגשות הציבור המסורתי והדתי, אך נדמה כי הפעם נחצו הגבולות.

בפינה הסאטירית בתכנית היום שהיה בהגשת גיא זוהר התייחסו לדבריו של הראשל"צ בשיעורו השבועי, תחילה דיברו בבוטות על ספר התנ"ך: "ספר קשה יש בו גזענות זה משחקי הכס עם אנשים מכוערים יותר. לאנשים קשה לשמוע מה שכתוב שם. ספר שנכתב לפני אלפיים שנה יצליח לשמור על ערכים עדכניים?".

והפעם בדרשה השבועית של שיר ראובן במועדון: הרב הראשי לישראל, למרות השטויות שיוצאות לו מהפה הוא אחלה, כל השאר טועים>> bit.ly/22NDk91היום שהיה עם גיא זהר | א'-ה' ב-23:00

‎Posted by ‎היום שהיה עם גיא זהר‎ on‎ יום רביעי 30 מרץ 2016

לאחר מכן עברו לתקוף את הרב הראשי: הרב יוסף לא אמור לעשות דרשה פעם בשבוע ולתת דברים ממגילת רות הוא אמור להיות סוכן של היהדות והוא אמור לעשות עבודה מדהימה, לכעוס על הרב הראשי שאומר דברים כאלה זה כמו למנות כלב ראשי לישראל הוא כלב! לא רציתם שזה מה שהוא יעשה? אז אל תמנו אותו לתפקיד". המנחה גיא זוהר לא התבלבל ולא מחה, אך השיב בפליאה: "וואוו, כלב ראשי לישראל!".

גורמים בש"ס הגיבו בשיחה עם 'קוקר לדברים החמורים: "אנו לא חושבים שהדברים ראויים לתגובה, אדם שפוער פיו נגד גדולי ישראל זה אדם שמוכן למכור את נשמתו עבור פרסום, אם זה היה נעשה במדינה אחרת, זה לא היה עובר בשתיקה כפי שנעשה כאן במדינת היהודים".

מ'ערוץ 10' נמסר בתגובה: ״מדובר בפינה סאטירית הנעזרת כמובן בהקצנת המציאות. הרב הראשי לא כונה ״הכלב הראשי לישראל״.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נא לדייק, הוא לא כלב אלא בובה ממושמעת של דרעקי

    ערוץ 10 לשם שינוי צודקים |
    הגב