מנצל ילדים? זעם בציבור החרדי נגד הנשיא: "מטיף לקרירות" (וידאו)

הורים בתלמוד התורה 'דיברות משה' שבו ביקר היום (ראשון) הנשיא ריבלין הביעו זעם בפני המנהלים ואישי הציבור החרדים, לטענת ההורים השתמשו בילדיהם לצרכים פוליטיים אחד ההורים לקוקר: "ריבלין בסך הכל מנסה לגזור קופון פוליטי על חשבון הילדים שלנו" – צפו בתיעוד

מספר שעות לאחר ביקורו של נשיא המדינה ראובן ריבלין, בתלמוד התורה 'דיברות משה' מביעים הורים רבים את זעמם בפני המנהלים ואישי הציבור החרדים, לטענת ההורים השתמשו בילדיהם לצרכים פוליטיים,כמו כן ההורים הביעו חוסר שביעות רצון מכך שריבלין החדיר בילדים קרירות בכך שדיבר בנאומו שכל אחד יגדל בדרכו שלו.

הורה ששוחח עם כתב 'קוקר' התבטא בצורה חריפה כלפי הנשיא:"הוא (ריבלין) בסך הכל מנסה לגזור קופון פוליטי על חשבון הילדים שלנו"…. "אני באמת לא מבין את חברי העירייה שנתנו יד לזה".

ההורה המודאג הוסיף ואמר כי:"כבוד הנשיא אמר גם בביקור היום כי 'עוד לא קילקלו אותם', ואני שואל אותך, זה נשיא?, איפה נשמע דבר כזה שנשיא מחדיר קרירות בילדי ישראל?".

 מטיף קרירות? ריבלין הבוקר עם התלמידים החרדים – צפו  


על השאלה מה ההורים עומדים לעשות בנושא השיב ההורה:"קודם כל נפנה לגדולי ישראל שיורו לכל מנהלי הת"תים שלא להזמין אנשים כאלו לתלמודי התורה, שנית צריך לדעת להתרחק מכל מי שדעתיו אינן תואמות את ההשקפה הטהורה".

ריבלין בדברות משה: צילום: עמית וולדמן חדשות 2
ריבלין בדברות משה: צילום: עמית וולדמן חדשות 2

כזכור, ריבלין נאלץ  לנדוד להר נוף לאחר שנדחה בבית הספר קהילות יעקב שביטלו את ביקורו בעקבות התבטאויותיו נגד רצח שירה בנקי במצעד התועבה והפיגוע נגד משפחת דוואבשה בדומא. "כולנו יכולים להתבטא, ובלבד שלא נפריע לאחר לבטא את דעותיו", אמר הבוקר ריבלין לתלמידים החרדים.

כפי שפורסם, ריבלין נדחה גם מצד עיריית בני ברק שדחתה את ביקורו של הנשיא מטעמי לו"ז, אך מאחורי הקלעים החליט זייברט לבטל את הביקור בשל הביקורת הרבה שנשמעה כנגד הנשיא שהשמיע דעות שנויות במחלוקת.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מסכימה עם ההורים מכל הלב , הייתי מזועזעת מאיך שהוא דיבר בפני הילדים , לפחות שיכבד , את המקום בו הוא נמצא.

  אמא יהודיה |
  הגב
  • למה ביקור ממלכתי בישיבות? כמו נשיא המדינה, שפתח הבוקר את שנת הלימודים בחינוך החרדי בביקור בתלמוד תורה 'דיברות משה' בשכונת הר נוף, ישיבת חברון וכו' אוי לאותה בושה – במקום להביא גדולי תורה מוסר וחסידות, הביאו מחללי שבת, אוכלי נבלות וטריפות ביום הכיפורים, בועלי נידות, מרבים ממזרים, "נואפים" משומדים, ערב=רב, עמלקים, שונאי הקב"ה ותורתו, "ציונים ארורים" וכו' לאן הגענו? תגידו לי, את זה מראים לילדים צעירים? במי מתגאים? במחללי שבת? באוכלי נבלות וטריפות? איך מעיזים נגד ד' ית? מי שמבקשים לחנך את ילדי ישראל החרדים להביא ביום הראשון של הלימודים דמויות של היטלר יש להם להתביש, מדובר במי שהם כל כך רחוקים מיהדות, ומשמירה על המצוות, מדובר במי שהם מחללי שבת בפרהסיא, במי שהם אוכלי נבלות וטריפות, בועלי נידות ברבים בלי שום בושה, מגייסי בני ישיבה לצבא השמד והניאוף כידוע לבית זונות הכי גדול במדינת איזראל, אותם מראים לילדים כבר ביום הראשון של החיידר? ומה יביאו לילדים בהמשך השנה כדי לקלקל אותם??????? או שמא היו צריכים להביא רבנים ואנשים חשובים צדיקים שלילדים יהיה ממי ללמוד? התירוץ היא בגלל שנציגי החרדים, ביחד עם רבניהם ומנהיגים, הם רשעים צרורים, פושעים, רוצחים, מגלים פנים בתורה שלא כהלכה, שונאי השם יתברך, שונאי הדעת, הדבר היחידי שחשוב להם היא הכסף של עוכרי ישראל הציונים החילונים.

   זה פני היהדות החרדית היום, שנציגים חרדים לא איכפת להם מהקב"ה ושהם עושים פשע, כמו נציגים המבקשים להתחנף לראש העיר החילוני, ולנשיא המדינה החילוני, שהביא אותם לחיידר חרדי, והרסו בכך את החינוך כבר ביום הראשון, ומי יודע מה יהי ההמשך, עד כי בסוף השנה נזכה שהילדים האלו יהיו משומדים לגמרי ח"ו, בהסכמת המנהיגים עבור "כסף השמד" רק כסף חשוב להם!!!!!!

   הם אינם הדמויות ממי שיש ללמוד? עדיף שילדים טהורים אינם רואים אותם כלל ולא יודעים מי הם, [הלא אסרו רבותינו להסתכל בפני אדם רשע] במיוחד בימים אלה של חודש -א-ל-ו-ל- כשנשיא המדינה הכתים את עם ישראל כולו בכתם שלא הוכח עד היום שיהודי שרף את הילד הערבי, וראש עיר י=ם שמחלל את קדושתה של ירושלים בצורה הכי פרועה ע"י מצעד הניאוף, וחילול שבת מתוך שמחת לבו!!! וכו'.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • כסף ועוד פעם כסף נציג אגודת ישראל בתל אביב מורגנשטרן שהיה יושב -ראש דירקטריון חברת עתידים השאיר תחנת הדלק פתוחה בשבת.

    נציגי השבת בתל אביב היום נפתלי לוברט לא מעניין אותו השבת רק תקציבים רץ לבחירות על שם ת״א השבת השבת השבת השבת אבל נוסע שבת לא עלה במועצת עיריית תל אביב לא אפילו פעם אחד.

    נציגי יהדות התורה והשבת בירושלים לא פרשו אפילו פעם אחד על השבת ממועצת עיריית ירושלים אולי פעם אחד שדיברו על השבת הם הצביעו ביחד עם ראש העיר מחלל השבת.

    בנימין שרנצקי נציג יהדות התורה והשבת ויה הנציג מטעם השבת שהצביע ביחד עם שלמה להט בעד פתיחת מסגד חסן בק ביפו תמורת תקציב לסמינר שרנצקי בתל אביב. אולי שיגיע לבריסק ואז סולוביציק ילמד איך מקבלים אדם כמוהו.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב