זעם בציבור החרדי: תוכנית הסאטירה הסיתה נגד החרדים

בתוכנית הסאטירה "עד כאן" של ערוץ "התאגיד", שידרו אמש דברי הסתה חריפים על המגזר החרדי מהמגיש מיכאל נגבי. יעקב אייכלר, שדרן התאגיד: "מסווה עלוב של סאטירה"

זעם בציבור החרדי וברשתות החברתיות על תוכנית הסאטירה 'עד כאן' ששודרה אמש בערוץ "כאן" של תאגיד השידור החדש, בה התבטא המגיש מיכאל נגבי נגד הציבור החרדי במילים קשות וחריפות ביותר שלא זכורות זמן רב, כשאף אחד מהאורחים לא מנסה להגן.

וכך אומר המנחה (בהקשר להפגנות שהיו השבוע וברקע תמונות של חרדים מפגינים): "אנחנו ממשיכים למה שמאחד תמיד את השמאל ואת הימין, שנאת חרדים. זה מטוס, זה טיל? לא, הוא אומר על רקע התמונות, "זאת התקפה חרדית".

והוא ממשיך: "התמונות מתעדות את עונת הנדידה של הפינגווין הקיסרי באנטארקטיקה, סליחה, טעות שלי, – זה מהפגנות החרדים בירושלים".

ואז המגיש ממשיך בלכלוך ובשפה בוטה שאי אפשר לצטט באתר חרדי, וממשיך: "אומר אתם טועים חברים, הם פשוט שונים. הם הוציאו אל עצמם מהחברה הדמוקרטית ובנו לעצמם חברה שתורמת רק לעצמה".

בעקבות הדברים, בציבור החרדי יש זעם רב. חברי כנסת חרדים כבר פנו לתאגיד בתלונה על הדברים.

מתאגיד "כאן" נמסר בתגובה: "‏בתאגיד מבהירים בעקבות הפגיעה בחרדים: התוכנית 'עד כאן' הינה תוכנית סאטירה, ואין לייחס לנאמר בה שום משמעות אחרת או ניסיון לפגוע".

שדרן "התאגיד" יעקב אייכלר הגיב לדברים בטוויטר: "מתי עשיתם סאטירה כזו על ערבים או על יוצאי אתיופיה? תפסיקו לכסות את הצואה שלכם במסווה עלוב של סאטירה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.