זעם בקהילת החרדים העובדים בבני ברק: "גפני מורח אותנו"

"אנחנו  חוסר אונים מול ח"כ גפני", כך מספרים מתפללי בית הכנסת "הגבעה" של החרדים העובדים ברחוב צפת בבני ברק.

המתפללים הוצאו לפני מספר חודשים ממקום תפילתם בתוך סמינר "תהילה", ופונו על ידי עיריית בני ברק בהוראת משרד החינוך, בטענה כי זה לא חוקי, ועד שהנושא לא יסודר מהפן המשפטי, כך נאמר להם, לא יוכל לשוב בית הכנסת למבנה הסמינר.

בשעתו פתחו המתפללים במלחמת חורמה כנגד מנהל הסמינר, ועו"ד משה מורגנשטרן, נציג החרדים העובדים ממתפללי בית הכנסת, פנה לחבר הכנסת משה גפני ולראש העיר אברהם רובינשטיין בבקשה לעזרה במערכה. אך, לדבריהם, לא יצא מאומה מהפניה במישור המעשי.

אמנם בחודש האחרון גפני נפגש עם מנהל הסמינר, אך לא יצאו כל תוצאות מהפגישה.

המתפללים איתם שוחחנו אמרו: "אנחנו מאוד מאוכזבים מהטיפול של גפני", והוסיפו, "אם זה היה בית כנסת של בוגרים של פוניבז' או סלבודקא, אנחנו בטוחים שהטיפול היה אחרת".

אחד המתפללים קבל באוזני 'קוקר': "גפני נפגש איתנו והבטיח לעזור כבר לפני חודשים רבים, אך כעת מתברר שהוא עשה רק עשירית מהבטחותיו. גפני הוכיח שאין לו שום מוטיבציה לעזור לחרדים העובדים".

גורמים בקהילת החרדים העובדים במערב בני ברק, הוסיפו ואמרו ל'קוקר' כי "כעת אין למתפללי בית כנסת 'הגבעה' פיתרון, וכנראה שנאלץ לדאוג לעצמנו לנציגות פוליטית".

תגובתו של ח"כ משה גפני תתפרסם כשתתקבל.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אם עובדים למה שלא יקימו להם בית כנסת קבוע לכל השבוע כמו כל האברכים שלא עובדים שמקימים בתי כנסת לתפארה אף שאין הפרוטה מצויה בכיסם, כנראה שהכל ענין של סדרי עדיפויות, והם סתם מנסים לקבל הכל חינם על חשבון אנשים אחרים אז יעלה תתחילו לזוז ובמקום לחכות לגפני וחבריו תעשו משהו ותיקמו קהילה ובית כנסת לתפארת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. בוקר טוב "טוב"
  גפני זה וואחאד דיקטטור כמו סאדם חוסיין אין לו בושה
  מי לעזזאל בחר בו הוא כופה עצמו מספר אחד בדגל כשאף אחד לא מת עליו

  גפני ר''ת פורץ גדר ישכנו נחש |
  הגב
 3. תתמודדו אני מצביע לכול מי ש ידאג לציבור העובדים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב