זעם בקרב החכי"ם החרדים על דרעי וליצמן I וחשיפת המתמודד מטעם ש"ס לנשיאות

דיוני וועדת שקד המכינה את חוק הגיוס מתקדמים במלוא המרץ וההצבעה על הסנקציות הפליליות היו אמורים כבר להגיע להצבעה אילולי הבגידה (כך מגדירים אותה בקרב הציבור הדת"ל) של ראש הממשלה בבני ישיבות ההסדר.

אמש תקף יו"ר שס ח"כ אריה דרעי את הבית היהודי בכך שהם שקרו עלינו ועד עתה הוא נמנע מלתקוף את המפלגה ואף הוסיף כי יבקש ממועצת חכמי התורה לאשר את עזיבתו של ח"כ אריאל אטיאס המשמש כחבר בוועדה את עזיבת שורות הוועדה.

אלא שבקרב חכ"ים בש"ס וביהדות התורה זועמים על דרעי וליצמן על שתיקתם בנושא הגיוס לפחות כלפי ליברמן.

כזכור השר אביגדור ליברמן היה זה שטרפד את חוק הגיוס בקדנציה הקודמת ובעקבות כך נדרשו אזרחי ישראל לצאת לבחירות והנציג שלו בוועדה 'רדום' כך מגדירים אותו בקרב הגורמים.

כעת חלק מחברי הכנסת זועמים על דרעי שבעוד הוא עוסק בכל העת האחרונה בהתקפות על מפלגת הבית היהודי אינו מזכיר כלל את ליברמן ידידו ואף נחשף פה כעת לראשונה כי דרעי עשוי לתמוך במועמדו של ליברמן לנשיאות הד"ר עוזי לנדאו – שר התיירות.

הם גם זועמים על הידיד של ליברמן לשעבר ח"כ ליצמן שבעוד שזה מיהר לתקוף את ראש הממשלה וסיעות שונות בקואליציה מילא פיו מים כנגד השר ליברמן ומפלגתו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מרן הגר"מ שליט"א התבטא בכאב גדול: "עומדים כל כך הרבה אנשים וצועקים ומפגינים נגד האדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א, נגד האדמו"ר מדושינסקיא, מכנים אותם 'חופרי קברים' ואף אחד לא קם ומוחה נגד בזיונם. מוציאים כתבי פלסטר נגד רבנים ונגד עסקנים שכל חטאם שנשמעים לרבנים, ואין פוצה ומצפצף.

  במשך תקופה ארוכה בד"צ 'העדה החרדית' ראתה את כל זה ושתקה ולא הנידה עפעף, אז לאן בדיוק רוצים שאחזור?" וזה מזכיר לי שממש אותו דבר קרה לפני שנתיים בפרהסיה יום אחר יום, כשסיקריקי ובריוני העדה חיללו שם שמים בחוצות ירושלים והפגינו יומם ולילה נגד נשי "הצנועות" הלובשות שאל הק', כל המפגינים באו בשם ובשליחות הבד"ץ, וכולם-כולל הרבנים הק' ראו המעשה זמרי הזה, וכולם-שתקו, ואף אחד לא פצה פיו נגד המפגינים הארורים, הבריונים, הסיקריקים, המנובלים האלו, כנאמר: לכל כלב יבוא יומו. עכשיו מגיע היום!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. דרעי עסוק גם בעוד משהו חשוב – להעיף מהנהגת ש"ס אנשים טובים ומסורים ולשים במקומם את בני משפחתו (יענקי) ונאמניו (ביטון) ועוד.

  רובין הוד |
  הגב