"זעם הלם ותדהמה!": מחאה בעקבות פשרת הכותל

במטה המאבק אומרים "מדובר בחורבן הבית השלישי. כל מה שצעקו גדולי ישראל אודות המתווה הקודם שייך גם לפשרה זו".

בהמשך לפרסום הבוקר של אורי איגרא בגל"צ על פשרה חדשה אותה מגבשים בעניין מתווה הכותל, לפיה יועבר החלק הדרומי הכותל המערבי לידי הרפורמים, שם יוכלו לעשות כטוב בעיניהם, מגיבים לראשונה במטה המאבק ואומרים: "מדובר בחורבן הבית השלישי. כל מה שצעקו גדולי ישראל אודות המתווה הקודם שייך גם לפשרה זו. אין שום חילוק בין הפשרות. כסות עיניים וגיבובי דברים".

איש הכותל הרב מרדכי הלוי עמו שוחחנו בשעה האחרונה הביע תמיהה "האם כל מי שישתולל בביתו של אחד החכי"ם יקבל חלק נכבד מהבית כ'פשרה'? ומה נשתנה המקום המקודש ביותר לעם ישראל? האם זה הזמן למסד את תנועת הרפורמה בישראל חלילה, האם לא די לנו ההרס הגדול שחוללו בארה"ב" כך מטה המאבק

בכרוז מיוחד שהפיץ המטה בשעה האחרונה נכתב "זעם הלם ותדהמה! לא יאומן כי יסופר. ממש בהתקרב ימים בהם כולנו מצטערים על חורבן ירושלים, בזמן שעם ישראל כולו נמצא במאבק מול כת הרפורמים הנוגסים בבשרה החי של היהדות בהתבוללות המונית בגולה, בזמן שעיני כולנו נשואות לבניין בית מקדשנו ותפארתנו. ממש היום, יום ראשון כ"ד סיון תשע"ז, מקדמים אנשים המייצגים עצמם כ'חרדים' ומהם גם המדמים נפשם כ"רבנים", ומבקשים להעביר חלק נכבד מהמקום המקודש ביותר לעם ישראל – הכותל המערבי ממנה לא זזה שכינה מעולם לידי כת הרפורמים, ובכך להחריב את קדושת הכותל המערבי לערבוביא טומאה וזוהמא, ולקבוע במרכז הכותל אימפרייה וטמפל רפורמי – למסד את הרפורמה בישראל"

 

בכרוז אף נכתב "האם אתם מחכים לראות חופת התבוללות במרכז הכותל המערבי? העם למאבק חוצה מגזרים ועדות!"

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לסלק את הרפורמים מהרחבה

    חבורת מפירי חוק ופרובוקטורים בשכר

    מרדכי |
    הגב