זק"א בעקבות אסתר ויינשטיין

היחידה לאיתור נעדרים מבקשת את תשומת לבכם לרכב יונדאי i10 שחורה מס לוחית זיהוי 5156237 . המהווה קצה חוט באיתור הנעדרת. { קצה חוט}

החיפושים  אחר אסתר ויינשטיין, חסידת גור לשעבר מאזור נמשכים:  אחרי שהשאירה אחריה מכתב התאבדות, כנראה מכיוון שמרבית מבנותיה נתקו עימה את הקשר מאז חזרה בשאלה.

בעקבות כך, זקא- היחידה לאיתור נעדרים מבקשת את תשומת לבכם לרכב יונדאי i10 שחורה מס לוחית זיהוי 5156237 . המהווה קצה חוט באיתור אישה מדהימה ואמא לבנות מדהימות ודואגות הזקוקה לעזרה דחופה ומיידית אך אנו לא יודעים היכן היא נמצאת ויש חשש לחייה.

"בבקשה. רק מבט מסביבכם אולי הרכב חונה לידכם ובידכם היכולת להציל חיים", מבקשים בארגון החסד.

ראיתם את הרכב חייגו מיידית למוקד החירום של זקא 1220 (ללא כוכבית).

רוצים לעזור יותר? סירקו באופן יסודי את האזור בו אתם נמצאים נסו לבדוק בחניונים שבסביבתכם ועדכנו אותנו בקישור המצורף היכן חיפשתם ומה התוצאות על מנת שנפנה את המחפשים למקומות אחרים.

(באדיבות רשת)

בתה תמי מונטג, שחזרה בשאלה יחד עם אמה, מבקשת היום (רביעי) מהציבור לעזור לה בחיפוש אחר אמה, ופונה לאמא בדרישה שתחזור הביתה: "אנחנו מחכים ודואגים לה, אנחנו אוהבים אותה"

"רק שתחזור הביתה, שתחזור הביתה ונעשה הכול. אף אחד לא ינטוש אותה, כולם ידברו איתה", אמרה הבת בשיחה עם חדשות 2. "כולם אוהבים אותה, אני קיבלתי דרישות שלום מהמון אנשים וממלא מקומות. חברים משפחה, כולם רוצים אותה".

(באדיבות רשת)

תמי ואמה עזבו את הדת לפני שבע שנים לאחר גירושי הוריה. אביה ניתק עימן את הקשר והוא גם לא מוכן לתת לאחרים ליצור עימן את הקשר. תמי אומרת כי משפחתה לא מוכנה להיות בקשר איתן בגלל הצעד שעשו, וזו כנראה הסיבה להיעלמותה של אמה. "המסר במכתב הוא יותר מסר של פרידה, אנחנו מקווים שהמסר לא באמת הולך לקרות", היא אמרה. "היא ממש פונה בו למשפחה ולילדים שלא הסכימו להיות איתה בקשר ואומרת שזה שבר וריסק אותה, שהיא לא יכולה להמשיך להתמודד עם זה".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. העובדה שקלקלה גם את בתה מסבירה את ההכרח בניתוק הקשר עמה

    זאב |
    הגב