זק"א ת"א ערכה שרשרת פעילויות לרגל חג החנוכה

ראשי ורבני הארגון כובדו להדליק את נרות החנוכה באירועים מרכזיים, כאות הערכה לפעילותם * בנוסף סבבו מתנדבי הארגון בבתי חולים והכניסו את אווירת החג לחולים

ארגון זק"א ת"א מצטיין בהיותו אחד הגופים המוערכים ביותר בציבור הישראלי – דבר שהתבטא גם במספר סקרי דעת קהל שהתפרסמו לאחרונה והוכיחו כי זק"א ת"א הינו אהוד במיוחד.
גופים רבים ביקשו לציין את הערכתם לפעילות הקודש של מתנדבי זק"א ת"א והזמינו את ראשי הארגון לשרשרת פעילויות במהלך ימי חג החנוכה.
את נר שלישי של חנוכה בהדלקה הגדולה בכיכר דיזינגוף בתל אביב כובדו להדליק רבה של זק"א ת"א וחבר מועצת הרבנות הראשית הגאון הרב יעקב רוז'ה יחד עם מנכ"ל זק"א ת"א הרב צבי חסיד ורב קהילת חב"ד בת"א הרב יוסף שמואל גרליצקי.
רגעים מרגשים במיוחד וקידוש שם שמיים נרשמו כאשר את נרות החנוכה בבית שגריר בריטניה בישראל מר מתיו גולד כובד להדליק רבה של זק"א ת"א הגאון הרב יעקב רוז'ה שאליו נלווה מנכ"ל זק"א ת"א הרב צבי חסיד, כאשר השגריר מפליא את הערכתו למתנדבי הארגון שעושים עבודת קודש לאורך כל ימות השנה.
גם בהדלקה המרכזית שהתקיימה ביום חמישי במרכז הרפואי איכילוב בת"א כובדו להדליק את הנרות רבה של זק"א ת"א הגאון הרב יעקב רוז'ה ומנכ"ל הארגון הרב צבי חסיד יחד עם רב בית החולים איכילוב הרב אברהם רזניקוב, בשיתוף ארגון זק"א ישראל ופרויקט "אור בעיניים" העוזר ותומך בילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים. את האירוע פארו בשיר וזמר הזמר יחיאל ליכטיגר עם הבעל מנגן דודי פלדמן ולהקת הקוזקים בניצוחו של יוני וויס ששימחו והרקידו את החולים.
בנוסף לכך חילקו מתנדבי זק"א ת"א סופגניות בבית החולים אברבנאל והכניסו שמחה בליבותיהם של נפגעי נפש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.