אולמרט התפרץ לעבר פרקליטה של זקן: "עוד שקר של השקרן הזה"

שולה זקן בחקירה נגדית היום בביהמ"ש: "לא הייתה אהבה כמו שהייתה לי לאולמרט" ■ בחקירה מנסה סנגורו של אולמרט להראות כי זקן היא שקרנית מועדת שמשנה את גרסותיה וביהמ"ש לא יכול להסתמך על עדותה

אחרי שבתחילת השבוע פרשה שולה זקן בפני בית המשפט המחוזי בירושלים את עדותה נגד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט בתיק טלנסקי, הגיע היום (ה') תורם של סנגורי אולמרט לחקור את זקן בחקירה נגדית.

בחקירה מנסה הסנגור, עו"ד אייל רוזובסקי, להראות כי זקן היא שקרנית מועדת שמשנה את גרסותיה השכם והערב וכי ביהמ"ש לא יכול להסתמך על עדותה.

בתחילת הדיון טען התובע, עו"ד אורי קורב, כי בסוף הדיון הקודם ניסה אולמרט ליצור קשר עם זקן. אולמרט הגיב ממקום מושבו: "זה עוד שקר של השקרן הזה. זה פשוט לא היה ולא נברא", אמר אולמרט לשופטים.

אחרי שבדיון הקודם אמרה זקן כי היא נהגה לשקר עבור אולמרט, שאל אותה היום הסנגור האם היא נהגה לשקר לבקשתו בשביל התמורה הכספית שקיבלה לאורך שנים מאולמרט.

"אף פעם לא אמרתי לאולמרט 'לא' על שום דבר", השיבה זקן. התובע הטיח בה: "אולמרט היה בשבילך כמו אבא, קראת לו 'מפעל חיים' והיית מוכנה לעשות בשבילו הכול. בישיבה הקודמת ראינו שנאה עצומה שלך אליו. היום את שונאת אותו".
זקן השיבה: "אין לי טיפת שנאה כלפי אולמרט. התחזקתי ואני מודה לקדוש ברוך הוא שלא גרם לי לשנוא אותו יותר מאשר אהבתי אותו. לא הייתה אהבה כמו שהייתה לי לאולמרט".

"את הרי רוצה שהוא ילך לבית סוהר", הטיח רוזובסקי בזקן, שענתה: "אני זו שבינתיים שיושבת בכלא ולא תראה ניצוץ של שנאה בעיניים שלי כלפי אולמרט. אני מאוכזבת, כואבת – אבל לא שונאת… הפעם הראשונה שהתאכזבתי מאולמרט הייתה כשעו"ד רועי בלכר (סנגורו של אולמרט במשפט הולילנד – ח"מ) הופיע יום בהיר אחד בתוכנית 'עובדה' ללא ידיעתי וקרא לי 'שקרנית'".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.