זקן: "הקלטתי את אולמרט כדי להציל את עורי – אז מה?"

בבית המשפט המחוזי בירושלים התחדש הבוקר הדיון בתיק טלנסקי ■ סנגורו של אהוד אולמרט, עו"ד אייל רוזובסקי, ממשיך בחקירה הנגדית של שולה זקן

בבית המשפט המחוזי בירושלים התחדש הבוקר (ה') הדיון בתיק טלנסקי. סנגורו של אהוד אולמרט, עו"ד אייל רוזובסקי, ממשיך בחקירה הנגדית של שולה זקן.

רוזובסקי חוזר ושואל סדרת שאלות ארוכה שהחלה עוד בדיון אתמול אודות מניעיה של זקן להקלטות שהקליטה את פטרונה לשעבר, אולמרט. הבוקר, נראה, הצליח רוזובסקי לפרוץ את החומה הבצורה שבנתה זקן, שסירבה עד כה להודות שהקליטה את אולמרט מתוך מחשבה תחילה לעשות שימוש בהקלטות כדי להגיע לעסקת טיעון עם הפרקליטות. זקן הודתה שהקליטה את אולמרט גם "כדי להציל את עורה" והוסיפה – "מה זה משנה?".

"אמרת בעבר שהקלטת את אולמרט, בין השאר, משום שהתגעגעת אליו ורצית לשמוע את קולו שוב ושוב בהקלטה. אם הקלטת מתוך געגועים לקולו של אהוד, איך קרה שלא הקשבת להקלטה?", שאל רוזובסקי.

"כי כשהתגעגעתי התקשרתי אליו, אז לא היה לי צורך להאזין", השיבה זקן. "אז למה כשהקלטת לא שמת את מכשיר ההקלטה על השולחן ואמרת לו: 'אני מקליטה אותך כי אני מתגעגעת'", התעקש רוזובסקי.

זקן כנראה נשברה והחליטה לסגת מגרסתה הקודמת: "את הדברים שאמר, אמר על דעת עצמו. אז מה זה משנה אם הקלטתי אותו בשביל הגעגוע או שהקלטתי אותו בשביל להציל את עורי. גם את זה אני מוכנה לקבל, מה זה משנה?".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.