חב"דניק ועוד אלפים תקועים: "דרעי לא סופר אותנו"

בשל החלטת שר הפנים לחייב כל ישראלי להצטייד בדרכון ביומטרי, ישראלים רבים ממתינים בתור שהשתרך עד מעבר לאולם הביקורת. עדות מהשטח. צפו

החלטתו של שר הפנים אריה דרעי ,לחייב כל ישראלי לעשות על פי החוק דרכון ביומטרי, הביאה לעומסים רבים במשרדי הפנים, ובשדה התעופה בנתב"ג משתרכים תורים רבים בשל ההחלטה השגויה שהגיעה בעיצומה של עונת הנסיעות לחו"ל.

 

בחודש האחרון נאלצו מאות בני אדם להמתין בתור ארוך במיוחד כדי לעבור בביקורת הדרכונים וזאת בשל אפליית הנוסעים שלא הצטיידו בדרכון ביומטרי. יש לציין כי במשרדי הפנים שורר כאוס רב ותורות ענק משתרכים בדרך לקבלת הדרכון הביומטרי.

בתיעוד ווידאו שהגיע לידינו נראים ישראלים רבים ממתינים בתור שהשתרך עד מעבר לאולם הביקורת.

הישראלים שלא הספיקו להצטייד בדרכונים ביומטריים, נראים עומדים בתור היחיד שהקצו עבורם רשות המעברים, לעומת זאת למי שיש דרכון ביומטרי יכול  היה למצוא עשרות עמדות עבור בעלי הדרכונים הביומטריים".

אחד הנוסעים שהיה תקוע יחד עם אלפי הישראלים בתור הבלתי נגמר הוא שמוליק, חסיד חב"ד,שמוליק ורעייתו, היו אמורים להוציא היום דרכון לרגל אירוע משפחתי. בשיחה לאתר 'אקטואליק' הוא מתאר: "אני ואשתי מחכים בתור של שעות, הילד בוכה בלי סוף".

שמוליק מפנה אצבע מאשימה כלפי שר הפנים אריה דרעי  שלטענתו לא הקצה עשרות תקנים עבור הנוסעים, "למה לא מגיע לנו שירות כמו שצריך, אני לא מאמין שמשפחתו של דרעי עומדים בתור כמו שאני ואשתי והילד עמדנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.