חב"ד בישראל סיימה את הש"ס השנה 226 פעמים!

 

במלאת 226 שנה להכרזת בעל התניא – אדמו"ר הזקן רבי שניאור זלמן מליאדי על חלוקת הש"ס ביום גאולתו י"ט כסלו,הציבה אגודת חסידי חב"ד באה"ק בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב את המטרה להביא לכך שבמשך השנה יקחו על עצמם מאות חסידי חב"ד ללמוד ולסיים מסכת וכך לסיים את הש"ס 226 פעמים.

אגודת חב"ד הרימה קמפיין שכלל שלטי חוצות ובמקביל הופעל מוקד מיוחד שהופעל במשך כל שעות היממה למצטרפים הרוצים לקיים את תקנת רבנו הגדול, כך גם היה ניתן להרשם בצורה מקוונת באמצעות המייל ולהצטרף לחלוקה הארצית.

הקמפיין הוכיח את עצמו והסיומים הוכתרו בהצלחה רבה.

יו"ר אגודת חסידי חב"ד הרב אהרונוב שכהרגלו כבר נמצא בפרוייקט הבא אומר: "חשוב לציין שהרבי חזר והדגיש שכל מי שלקח על עצמו מסכת במסגרת חלוקה זו הדבר נחשב לו כאילו סיים את כל הש"ס כדמוכח מדברי האחרונים, אנחנו כבר נמצאים ביעד הבא והוא לסיים את הש"ס השנה 300 פעמים! עד י"ט כסלו תשע"ה, חשוב לדעת שסיום חלוקת המסכתות יתבצע עד יום ההילולא של אדמו"ר הזקן כ"ד טבת תשע"ד דהיינו שנשארו לנו שבועות ספורים לסיום החלוקה .

באגודת חסידי חב"ד מזכירים לאלפי המשתתפים בחלוקת הש"ס בשנה שעברה לסיים את המסכת שלקחו על עצמם בשנה שעברה עד י"ח כסלו.

מלבד השכר הרוחני יש גם שכר גשמי אגודת חסידי חב"ד עורכת בין כל הנרשמים לחלוקת הש"ס הגרלה לכרטיס טיסה לציון כ"ק האדמו"ר מליובאויטש בניו יורק.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.