חביליו מפחד מדייטש? "מסיר את מועמדותי. תומך בעופר ברקוביץ"

חביליו: "פורש ע״מ להבטיח ראש עיר ממלכתי וציוני. בכוונתי להתרכז בבחירות למועצת העיר, ע״מ שתנועת "מצילים את ירושלים" תהיה סיעה חזקה ומשמעותית"

בפאנל מיוחד שנערך בבית הספר "בויאר", הודיע יו"ר תנועת "מצילים את ירושלים", על הסרת מועמדותו מהמירוץ לראשות עיריית ירושלים ותמיכה במועמדותו של יו"ר תנועת התעוררות, עופר ברקוביץ'. בדברים שנשא, אמר חביליו, כי הגיע למסקנה ברורה שהאיש המתאים ביותר להוביל את ירושלים בשנים הבאות, הוא עופר ברקוביץ, שאהדתו מתעצמת, הן בשטח והן בסקרים השונים שעל פיהם, הוא המועמד המוביל לזכייה. לפיכך הכריז חביליו כי תנועת "מצילים את ירושלים" בראשותו, תתמוך במועמדותו של ברקוביץ לראשות העיר ותתרכז בקידום הצלחתה בבחירות למועצת העיר.
עופר ברקוביץ בירך על החלטתו של חביליו ואמר: "יוסי חביליו גילה אחריות. הצעד שלו נבון ומתבקש. אני סמוך ובטוח כי תמיכתו של חביליו תייצר סחף של הציבור הממלכתי בירושלים שיתלכד סביב מועמדותי כדי שאנהיג את ירושלים. יחד, נחזק אותה ונמשיך לשרת נאמנה את תושביה. יוסי פעל רבות למען ירושלים, הוא אדם מנוסה ורציני וחשוב שישרת את תושבי ירושלים כחבר מועצה וכסגן ראש העיר".

חביליו: "פורש ע״מ להבטיח ראש עיר ממלכתי וציוני. בכוונתי להתרכז בבחירות למועצת העיר, ע״מ שתנועת "מצילים את ירושלים" תהיה סיעה חזקה ומשמעותית"

עופר ברקוביץ: "אני מודה ליוסי על התמיכה ומברך אותו על כך שראה את טובת ירושלים מול עיניו. יוסי פעל רבות למען ירושלים וחשוב שישרת את תושבי ירושלים כחבר מועצה וכסגן ראש העיר. אני סמוך ובטוח כי תמיכתו של חביליו תייצר סחף של הציבור הממלכתי בירושלים שיתלכד סביב מועמדותי כדי שאנהיג את ירושלים"

יוסי חביליו הוסיף וחתם את דבריו בקריאה לרחל עזריה לגלות אחריות, לפרוש מהמירוץ ולתמוך בפומבי במועמדותו של ברקוביץ, שכן ברור לכל כי אין ביכולתה לזכות בראשות העיר ואחוזי התמיכה שלה, הם אלו המפרידים בין ברקוביץ והציבור הממלכתי לבין זכייה בראשות העיר.
עופר ברקוביץ ויוסי חביליו סיכמו להמשיך לפעול על פי העקרונות המנחים הבאים:

א. לשמור על ירושלים פתוחה, פלורליסטית לכל הזרמים עפ"י אמנת גביזון מדן.
ב. הגדלת התקציב לחינוך, שמירה על מוסדות החינוך הממלכתיים והממלכתיים דתיים בשכונות השונות של העיר ועידוד החינוך החרדי הרשמי.
ג. שמירה על אופי השכונות החילוניות והמעורבות בירושלים.
ד. הגברת האכיפה וצמצום הפערים במזרח ירושלים בכל התחומים.
ה. עידוד התעסוקה בירושלים ע"י העברת משרדי הממשלה והחברות הממשלתיות לירושלים ומניעת עזיבת משרדי ממשלה וחברות ממשלתיות את ירושלים.
ו. עידוד חברות עסקיות וחברות היי טק להגיע לירושלים ע"י מענקים וסיוע נוסף.
ז. עידוד שיתוף הציבור ושמירה על עצמאות המנהליים הקהילתיים.
ח. חיזוק מעמד הקואופרטיבים בעיר.
ט. שיפור התחבורה הציבורית בירושלים ע"י הכנסת מפעיל תחבורה ציבורית נוסף. שיפור תשתיות האופניים והמדרכות להולכי הרגל

כמו כן, הוסכם כי במידה וברקוביץ ייבחר לראשות העיר, ימונה יוסי חביליו לסגנו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.