חברון: ישראלי נרגם באבנים ונדרס למוות (וידאו)

ישראלי כבן 50 יצא ממכוניתו ליד חברון לאחר שפלסטינים יידו לעברו אבנים. כשיצא ממכוניתו נדרס על ידי משאית. הוא נפצע אנושות ומת מפצעיו. נהג המשאית שנמלט הסגיר עצמו למשטרה וטען: "זו תאונה" { טרור האבנים}

אבנים יכולים להרוג! אזרח ישראלי נהרג בצהריים (שלישי) באזור חברון לאחר שאבנים יודו לעבר רכבו, הישראלי יצא מרכבו ומשאית שעברה במקום דרסה אותו.

באזור נערכו הפרות סדר שבהן השתתפו עשרות פלסטינים, דבר שהקשה על פעולות החילוץ וההצלה.

במהלך הנסיעה הושלכו אבנים לעבר מכוניתו. הוא עצר בצד הדרך ויצא מהרכב, בכדי לאמוד את הנזק. אז הגיעה למקום משאית חולפת שפגעה בו ונמלטה מהזירה.

כעבור כמה דקות אותרה המשאית באזור דהריה. הנהג טרם אותר.

במשטרה לא יודעים האם פגע במכוון או בשוגג בישראלי. מיד לאחר התאונה ביצעו פרמדיקים של מד"א וחובשים של צה"ל פעולות החייאה באיש, אך כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו.

 

"כשהגענו למקום ראינו רכב כשלצידו שוכב גבר כבן 50 כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. הוא סבל מפציעה רב מערכתית", סיפר פרמדיק מד"א אייל מור-יוסף שטיפל בפצוע. "הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים וביצענו בו פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלצו לקבוע את מותו".

 

בשיחה עם חדשות 2 סיפר מנכ"ל מד"א אלי בין על התופעה המסוכנת שכבר הפכה לשגרה. "אנחנו רואים אירועים של זריקות אבנים בכל יום, לעיתים גם על אמבולנסים. זה מביא לכך שהתוצאה היא ממש טראגית ופוגעת בחיי אדם", אמר בין.

 

 

מוקדם יותר היום תקף מחבל פלסטיני חמוש בסכין קצין צה"ל באזור דרום הר חברון וגרם לפציעתו הקלה. המחבל נוטרל על ידי החיילים שהיו במקום כחלק מסיור רגלי.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.