חברי הכנסת של ש"ס במכתב לישי: "לא לפילוג"

חברי הכנסת של ש"ס לא מעוניינים בפילוג – וקוראים לישי לשמור על אחדות: חברי הכנסת של ש"ס קיימו היום (ראשון) ישיבה חשאית במלון בתל אביב בעקבות המשבר שמאיים לקרוע את המפלגה.

חברי הכנסת של ש"ס לא מעוניינים בפילוג – וקוראים לישי לשמור על אחדות:  חברי הכנסת של ש"ס קיימו היום (ראשון) ישיבה חשאית במלון בתל אביב בעקבות המשבר שמאיים לקרוע את המפלגה.

הפגישה התקיימה ללא ישי ודרעי,  במשך למעלה משעה וחצי שוחחו חברי הכנסת על המשבר שמאיים לפצל את המפלגה,  חברי הכנסת של ש"ס אמרו בתום הדיון  כי כל הח"כים  מתחייבים לקבל עליהם את מרות מועצת חכמי התורה וכי אין בכוונתם לפרוש מהמפלגה או לפלגה.

חברי הכנסת חתמו על מכתב בו הם קוראים לישי שלא לפלג את התנועה ולהשאר בתנועת ש"ס. "אנו חברי הכנסת של סיעת ש"ס, הנאמנים לדרכו של מרן, מודיעים בזאת כי למרות שהדבר מובן מאליו, גם המובן מאליו מוטב שייאמר", נכתב בהודעה שפרסמו חברי הכנסת. "אנו מחזקים את ידי יושב ראש התנועה אשר מונה מפי קודשו של מרן זצ"ל וחברי מועצת החכמים. אנו קוראים לחברנו אלי ישי לחזור בו מכוונתו לפלג את התנועה – ולהישמע להוראות מועצת חכמי תורה". כתבו במכתב.

המכתב של

ההחלטה מחזקת  את עמדת  דרעי, שמבקש לבצע שינויים ברשימת המפלגה לכנסת, משמעות ההחלטה היא שגם אם ישי יפתח מפלגה הוא יישאר ללא חברי הכנסת שתמכו בו:  מרגי וזאב שהעדיפו לשמור נאמנות לתנועה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כלבים אתם חתמתם פטור אותנו מעולו של זה הוא רבי אליהו ישי נאמן מרן אתם חושך

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב