חברי הלברנץ יצאו אל הלא נודע – נשים ותינוקות מטלטלים בכפור – גרסת הלברנץ – צפו בוידאו

ביום שני 18.11.13 החליטו כת לב טהור לצאת אל הלא נודע. בעקבות צו בית המשפט הקנדי שהורה להם למסור 12 ילדים לרווחה, מכיוון שעברו התעללויות כגון הרעבה, התעללות פיזית, התעללות נפשית ועינויים.

כת לב טהור שבראש עומד שלמה הלבראנץ וסגניו מאיר יששכר רוזנר , אהרון טלר , אוריאל גולדמן , וכמובן נחמן הלבראנץ , לצאת למסע לא פשוט.

בחצות הליל דפקו בדלתות הבתים של חבריי הכת, לצאת מבתיהם לכיוון שלושת האוטובוסים שהמתינו להם מחוץ לבתיהם.

אנשי הכת כ-200 במספר יצאו מביתם בבהלה לכיוון האוטובוסים ללא חפציהם האישיים וללא מזון לכיוון הלא נודע.

הנסיעה באוטובוס ארכה 10 שעות לכיוון מדינה אונוטריו, נסיעה ארוכה ומתישה. חשוב לציין שיש בכת כ-10 תינוקות מתחת לגיל שנה וכ- 130 ילדים, אשר מטולטלים באוטובוסים במדינה קרה מאוד בלי אוכל ותנאים נאותים לילדים.

הטמפרטורה בקנדה כ-5- מעלות, מנהלי הכת תכננו לצאת לאיראן- מדינה עוינת לישראל, אך כאשר הבינו שהרשויות הקנדיות בעקבותיהם מצאו את עצמם שוכנים במוטל עלוב בלי אוכל, בגדים וצרכים מינימליים.

 אחד מחברי העמותה שפועלת כנגד לב טהור אומר כי בלב טהור לא נוהגים לקנות אוכל מהגויים, אין להם בגדים חמי והם מנותקים, בתוך חדרים בלי מזון, בלי שמיכות בלי בגדים.  אני קורא לכל מי שיש לו משפחה בכת לב טהור לבוא ולהצטרף למסע להצלת האנשים שם.

מנגד הלברנץ עצמו העניק ראייון לתקשורת המקומית בקנדה ונימק את נסיבות הבריחה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני אספר לכם בדיוק מה קורה שם, הלא למשמע אוזן דאבה נפשנו אודות האיש הנקרא שלמה ארז העלבראנץ מוצאו ממקור ספרדי, הורים חופשים לגמרי, אביו ממוצא כורדי ואמו ממוצא יווני, נולד בקיבוץ חולתא, אפילו לא בעל תשובה גמור, ממשפחת חפשיים לגמרי, שהתחיל להתנהג באדמורות וייסד קהל בשם לב (לא) טהור ותחת חסותו חונים בערך 250 אנשים.

  זה בערך עשרה שנים מתעסקים בגניבות משפחות ונפשות וכו’ בנו הגדול “נחמן שמעון אליהו הלבראנץ” אכזרי ושפל כמו אביו ארז שלמה הלבראנץ הרשע ומנוול. בנו “נחמן” שותף לכל הפשעים של אביו שלמה הלבראנץ. אחד הדברים הקשים שמתבצעים בכת לב לא טהור… תארו לעצמכם שמשהו בא אליכם ומודיע לכם שעומד תוך זמן לא רב לתלוש את ילדיכם מחיקכם, זה נחמן שמעון אליהו הלבראנץ.

  הם מנהלים הכת האכזרית מארס, מחתן, מגרש, כשבני ובנות הקהילה מגיעים לגיל 12 או 13, הם משודכים ומתארסים אפ לגיל 40-50 על פי קביעתו של הלברנץ ימ”ש, ללא עוררין. נישואים של נערים ונערות נעשים בטקס יהודי, בלי רישום במשרד הפנים הקנדי. הכאת ילדים במוטות ברזל אפ' כששותת דם, שלילת מזון, נטילת כדורים פסיכיאטריים בכפיה עם משגיח יומי.

  הקיבוצניק-ה”רבי” שלהם – הרשע הגדול אדון הלברנס ימ”ש הזה, הוא אדם חולה נפש ממש שצריך לשבת בכלא עם מעקב פסיכיאטרי צמוד. הרבה מנהיגי כתות אוהבים לאבחן אנשים כחולי נפש בגלל שאלו מנסים לחלוק על חוקי הכת. בכל הכתות קיימת התעללות נפשית ברמה של “אתה אפס ויש בך את כל הרוע בעולם.” אבל במקרה הזה מדובר גם בהתעללות פיזית בצורה זוועתית וקיצונית ועוד בילדים, שזה אפילו עוד יותר נורא מכל קבוצה קיצונית אחרת. איזה רמאים. ויותר גרועים אפי’ מהאירנים . אלוקים ישלם להם על מה שהם עושים לאנשים שם..

  * אני רוצה לספר לכם את סיפורו של מוה”ר נתן שמחה הלברנץ שליט”א, בן 28, בנם של שלמה ומלכה הלברנץ מראשי קהילת לב לא טהור, בעלה של חני בת 21 ואביהם של חמישה ילדים בגילאי חודשיים עד שמונה שנים. סיפורו התמים מתחיל בסנט אגת, קוויבק, קנדה.

  ר' נתן, כשהי' חסיד בקהילת לב "לא" טהור, במסגרת תפקידו היה מורה ומחנך של ילדי הקהילה וכשנתן היה עד למעשי אלימות והתעללות של אבא שלו ואחיו כלפי ילדי הקהילה, החליט לצאת נגד הנהלת הקהילה שמחליטה ומבצעת את הפשעים האלה. בתגובה להחלטתו של נתן הנהלת הקהילה החלה במסכת התעללויות בנתן, חני אישתו ובילדיו שנלקחו ממנו למשך שנתיים בהוראת אביו ואחיו. אח"כ שברו לו את הקרסוליים ובמשך שנה וחצי היה בכיסא גלגלים.

  כאיש בעל תורה, אהב לקרוא ספרי דת של רבנים אחרים ולהעמיק את הידע שלו מעבר לספריו של אביו שזה מה שמותר בקהילה, אך לקחו לו את הספרים כי לא ציית להוראת אביו. הלעיטו אותו בכדורי הרגעה במטרה להשפיע על הדעת שלו. בהחלטת אביו “רב” הקהילה ומאיר יששכר רוזנר- גורשה חני אשתו ממנו- והוחלט שהם יתגרשו ללא רצון שלהם להתגרש וללא סיבה הגיונית, כתגובה להחלטה כואבת וקשה זאת.

  ר' נתן החליט לברוח מהקהילה כדי לא להתגרש מאשתו שהייתה בחודשי הריון ראשונים, יש לציין שלא ראה את ילדיו כמעט שנה וחצי, כולל ביתו שנולדה לפני כמה חדשים. להגיב השקרן הנואף הגזלן "נחמן" ארז הלברנז -לב “לא” טהור- …..הרשע מרושע הנאצי שלמה ארז הלברנז “השקרן עולמי” המתעוללים אפ' מיני בילדים כל הזמן, חייבים ע”פ הלכות התורה לסגור המקום הזה, הכת הזה, שותנים מכות רצח לילדים, בבית, בבית ספר,ובחיידר, ולילדים שבוכים בקול מקבלים עוד ועוד מכות אפי’ כששותת דם, עד שמפסיקים לבכות, אין להם שום רחמנות על שום ילדים בין זכר ובין נקבה.

  למעלה בודיא רואים שם את הבן מנהיג הכת נחמן ימ”ש, המתעולל בראש הכת תסתקלו על הענים שלו בולטים ממש כמו הנעצים נראה דומה להיטלר ימ”ש, הרבה שהצליחו לברוח מהכת לב “לא” טהור, מספרים שנחמן מבקש להנתו, שיתנו המכות לילדים, ועומד שמה מסתכל על זה, וצוחק ואומר תרביצו עוד ועוד, לנחמן ולאבא שלו ה”קיבוצניק” שלמה ארז אין שום רחמנות על שום בריה, ואין להם שום נאמנות על מהם אומרים.

  נחמן השפל מגיב ומשקר, פה , בכיכר השבת,ובחדרי, כל הזמן. נכון שברחו בגלל הילדים!!!! בגלל שהם מתעוללים בילדים !!!!!
  זה שברחו בכלל לא קשור לחינוך בכלל!!! זה פשוט השקר שהמציע בנו השקרן הנואף הגזלן “נחמן” ארז הלברנז

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב